امروزشنبه, 04 بهمن 1399 17:33

اطلاعیه امور کلاس‌ها و امتحانات دانشگاه علوم پزشکی گناباد در خصوص امتحانات ترم تابستانه

امور کلاس‌ها و امتحانات دانشگاه علوم پزشکی گناباد در خصوص برگزاری امتحانات ترم تابستانه مجازی این دانشگاه اطلاعیه‌ای را صادر کرد.


کلیه دانشجویان محترم که در نیمسال تابستانی سال ۱۳۹۹ در دانشگاه علوم پزشکی گناباد ثبت نام نموده‌اند، جهت امتحانات پایان ترم بایستی طبق برنامه پیوست به سامانه آزمون‌های دانشگاه علوم پزشکی گناباد به آدرس http://azmoon.gmu.ac.ir/  مراجعه و در تاریخ مقرر با ورود و ثبت اطلاعات درخواستی در آزمون شرکت نمایند.

بدیهی است در لحظه ورود اطلاعات، مشخصات اولین آزمونی که برای دانشجو فعال شده باشد قابل مشاهده می‌باشد.

لیست نفرات هر آزمون از ۴۸ ساعت قبل از آزمون در سیستم بارگذاری خواهد گردید؛ لذا در صورت وجود مشکل در ورود به سامانه بایستی با شماره ۰۵۱۵۷۲۲۵۰۸۰ داخلی ۲۰۰  یا ۲۵۱ تماس حاصل نمایید.

دانشجویان محترم دقت نمایند با توجه به اینترنتی بودن آزمون‌ها، حتماً از قبل اینترنت ثابت و پایدار و پرسرعت را برای خود تهیه نمایند و با آرامش خاطر و به دور از استرس در آزمون شرکت نمایند.

بدیهی است در صورت عدم ورود به آزمون و یا قطعی اینترنت در حین آزمون، این دانشگاه هیچ‌گونه تعهدی جهت آزمون مجدد نخواهد داشت.

در صورت اعلام عدم دسترسی دانشجویان به اینترنت، مرکز کامپیوتر معاونت آموزشی دانشگاه فعال بوده و به صورت حضوری پذیرای دانشجویان می باشد.

یادآور می‌شود، امتحانات ترم تابستانه مجازی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ شهریورماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

امور کلاس‌ها و امتحانات دانشگاه