امروزیکشنبه, 28 دی 1399 07:03

کسب رتبه عالی توسط شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ارزیابی سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، موفق به کسب رتبه عالی گردید.


دبیر شورای بدوی انضباطی دانشجویان دانشگاه، با اعلام این خبر گفت: شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها در حیطه‌های تشکیلات، امکانات، آموزش و خدمات پیشگیرانه و دادرسی عادلانه و عالمانه از سوی شورای مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد ارزیابی قرار گرفتند که این دانشگاه موفق شد با کسب ۹۱۳ امتیاز، رتبه عالی را کسب کند.
فرشته پورشافعی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی گناباد در شاخص دادرسی عالمانه و تطبیق پرونده‌ها مقررات مربوطه از سقف ۲۰۰ امتیاز، تعداد ۱۹۸ امتیاز را به دست آورد. علاوه بر این، در رعایت تکریم و حقوق دانشجویان دارای پرونده، ۹۰ درصد امتیاز و در شاخص آموزش دانشجویان جدیدالورود هم ۱۰۰ درصد امتیاز کسب نموده است.
وی با اشاره به نتایج ارزیابی شوراهای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، خاطرنشان کرد: ۱۱ درصد از شوراهای انضباطی در مرتبه عالی (بالای ۹۰۰ امتیاز)، ۴۱ درصد در مرتبه خوب (بالای ۸۰۰ امتیاز)، ۳۲ درصد در مرتبه متوسط (بالای ۶۰۰ امتیاز)، هفت درصد در مرتبه ضعیف (بالای ۵۰۰ امتیاز) و سه درصد نیز در مرتبه غیر قابل قبول (کمتر از ۵۰۰ امتیاز) قرار گرفته‌اند.
پورشافعی در پایان از زحمات و حمایت‌های ریاست دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی و تمام اعضای شورای بدوی و تجدیدنظر این دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.
شایان ذکر است دکتر صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال لوحی از دبیر و کارشناس شورای انضباطی تقدیر کرده است.