امروزپنج شنبه, 02 ارديبهشت 1400 17:35

برگزاری هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال 1399 همزمان با سراسر کشور روزهای 11 و 12 دی‌ماه در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود.


به گزارش وب‌دا، بر اساس مصوبه ۲۹ آذر ۹۹ ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر به طور همزمان در 189 شهر و 2 هزار و 730 حوزه امتحانی برگزار می شود.
رقابت1589 داوطلب در هشتمین آزمون فراگیر استخدامی در حوزه امتحانی گناباد
نماینده سازمان سنجش در برگزاری این آزمون استخدامی گفت: در آزمون روز پنجشنبه 11 دی ماه تعداد 654داوطلب و در آزمون روز جمعه 12 دی‌ماه، 935 داوطلب شرکت‌ می‌کنند.
دکتر مجتبی کیان‌مهر با بیان اینکه داوطلبان می‌توانند از امروز، 8 دی‌ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org، کارت ورود به آزمون خود را دریافت کنند، افزود: داوطلبانی که وضعیت بومی بودن خود را در تاریخ های  ۲۹ مهر تا ۲ آبان ۹۹ اعلام نکرده‌اند، در زمان دریافت کارت می‌توانند ویرایش را انجام دهند.
وی با بیان اینکه این آزمون با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، گفت: تمام اصول بهداشتی شامل زدن ماسک، رعایت فاصله با یکدیگر و با داوطلبان توسط عوامل اجرایی انجام خواهد شد. همچنین انجام بازرسی بدنی توسط راکت‌های دستی و سایر وسایل الکترونیکی هوشمند انجام می‌شود.
دکتر کیان‌مهر افزود: به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، چینش صندلی‌ها با فاصله ۱.۵ متر انجام گرفته و کنترل سیستم تهویه هوای فضای برگزاری و کنترل گرمایش سالن‌ها و کلاس‌ها انجام می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه داوطلبان باید حتما ماسک سه لایه به همراه داشته باشند، خاطرنشان کرد: داوطلبان محترم از آوردن وسایل شخصی غیرضروری همچون گوشی تلفن همراه، کیف و ... و همچنین استفاده از ماسک‌های فیلتردار جدا خودداری نمایند.