امروزچهارشنبه, 01 بهمن 1399 09:11

رضایت‌مندی بالای شرکت کنندگان هشتمین آزمون استخدامی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد

میزان رضایت‌مندی شرکت کنندگان هشتمین آزمون استخدامی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد بالاتر از میانگین کشوری اعلام شد.


به گزارش وب‌دا، نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در برگزاری آزمون و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه‌هاي برگزاري آزمون، اقدام به نظرسنجی از داوطلبان شرکت کننده نمود که بر اساس نظرسنجی صورت گرفته، میزان رضایت‌مندی داوطلبان از نظر رعایت اصول و الزامات بهداشتی توسط عوامل اجرایی(ماسک، رعایت فاصله از یکدیگر و داوطلبان) در حوزه دانشگاه علوم پزشکی گناباد، 100درصد بود.
دکتر مجتبی کیان‌مهر افزود: همچنین این حوزه امتحانی از نظر رعایت فاصله صندلی‌ها رضایت‌مندی 99 درصدی شرکت‌کنندگان را کسب کرد که از متوسط کشوری بالاتر بود.
رضا محمدی، معاون امور آزمون‌ها سازمان سنجش کشور نیز در پیامی به دکتر مجتبی کیان‌مهر مراتب تقدير و تشكر معاون وزیر و رییس سازمان، مديران و كاركنان سازمان سنجش را از مجموعه شبکه اجرایی براي برگزاري مطلوب آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی سال 1399 ابلاغ نمود.
میزان رضایت‌مندی داوطلبان شرکت کننده در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد به تفکیک شاخص‌ها و در مقایسه با میانگین کشوری، به شرح زیر است: