امروزسه شنبه, 14 مرداد 1399 20:55

بازدید مشترک از شرکت صنایع چینی تقدیس و شرکت فرآورده‌های نسوز ایران

در راستای بررسی اجرای پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنعتی، بازدید مشترکی از شرکت صنایع چینی تقدیس و شرکت فرآورده‌های نسوز ایران انجام شد.

ادامه مطلب...

اهمیت و ضرورت تغذیه با شیر مادر

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد با گرامیداشت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر« 10 تا 16 مرداد»، گفت: شعار امسال سازمان جهانی بهداشت، «سیاره‌ای سالم با حمایت از تغذیه با شیر مادر» است.

ادامه مطلب...

بازدید کارشناسان بهداشت از کشتارگاه در حال احداث شهرستان گناباد

کارشناسانی از واحدهای بهداشت محیط و مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشت، از روند اجرای پروژه در حال احداث کشتارگاه دام بازدید کردند.

ادامه مطلب...

افسردگی، اضطراب و کاهش نرخ باروری از اثرات تاخیر در ازدواج است

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد با گرامیداشت 1 تا 7 مردادماه که به نام هفته ازدواج نامگذاری شده است، گفت: افسردگى، از بین رفتن نشاط در جوانان، ابتلا به وسواس زیاد در انتخاب همسر، افزایش اضطراب و نگرانى، بلاتکلیفى، از دست رفتن طراوت و زیبایى، ناامیدى و تصمیم به عدم ازدواج، بى دقتى در انتخاب همسر، احتمال افزایش انحرافات و .... از جمله مشکلاتی است که با افزایش سن ازدواج پدید می‌آید.

ادامه مطلب...

پلمپ 25 واحد متخلف در گناباد و بجستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: از ابتدای افزایش نظارت‌های بهداشتی در راستای مقابله با کرونا تا کنون، 25 مرکز تهیه، توزیع ، طبخ ، عرضه و فروش مواد غذایی متخلف در شهرستان‌های گناباد و بجستان،پلمپ شده است.

ادامه مطلب...

دانش بیشتر برای مراقبت بهتر؛ شعار روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

در پیشگیری از اعتیاد باید دقت داشت که عوامل گرایش به مصرف مواد با عوامل ماندن در دام اعتیاد(تکرار مصرف مواد) متفاوت است.

ادامه مطلب...

بازرسی مشترک معاونت بهداشت دانشگاه و فرمانداری گناباد از روند اجرای پروتکل‌های مقابله با شیوع کرونا ویروس

کارشناسان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداری گناباد در بازرسی مشترک، وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با شیوع کرونا ویروس را مورد ارزیابی قرار دادند.

ادامه مطلب...