امروزپنج شنبه, 31 مرداد 1398 18:27

اهدا هدیه به تعدادی از زوجین در آستانه ازدواج

به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج که همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) است، به تعدادی از زوجین در شرف ازدواج هدیه اهدا شد.


به گزارش وب‌دا، در این مراسم که به همت گروه سلامت خانواده، جمعیت و مدارس معاونت بهداشت در مرکز خدمات جامع سلامت شهید فیاض‌بخش برگزار شد، مسئول مرکز، مسئول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشت و مشاورین ازدواج حضور داشتند.
خانم قهرمانی، مسئول سلامت جوانان معاونت بهداشت ضمن تبریک هفته ازدواج اظهار داشت:  ازدواج بزرگ‌ترین و مهمترین فصل کتاب زندگی انسان است.
وی افزود: ازدواج موفق، زمینه تکامل مادی و معنوی افراد خانواده را فراهم می‌سازد و شکست در آن موجب ناامیدی، سرخوردگی و دلسردی، اضطراب و پریشانی در زندگی و موجب بسیاری از مشکلات روحی و روانی می‌شود.
 قهرمانی تاکید کرد: هر دختر و پسری لازم است قبل از ازدواج خودشناسی داشته باشند و در مورد ویژگی‌های اخلاقی، شخصیتی، استعدادها، توانمندی‌ها، سلایق، علایق، ضعف‌ها و کاستی‌های یکدیگر خودآگاهی و شناخت کسب کنند و بدانند که اهدافشان از ازدواج چیست و چه انتظاراتی از همسر آینده دارند تا بتوانند فرد مناسب‌شان را انتخاب و با شناخت کامل ازدواج کنند که خوشبختانه از طریق برگزاری کلاس‌های مشاوره قبل از ازدواج تا حد زیادی برای دست یافتن به این مهم اقدام شده است.