امروزجمعه, 20 تیر 1399 00:11

حضور معاونت بهداشت دانشگاه در نمایشگاه دستاوردها و اقدامات مرتبط با پدافند غیرعامل

در نمایشگاه دستاوردها و اقدامات مرتبط با هفته پدافند غیرعامل که در محل مصلی نمازجمعه گناباد برگزار شد، معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد حضوری فعال داشت.


به گزارش وب‌دا، مسئول واحد مدیریت و کاهش خطر بلایای معاونت بهداشت با بیان این خبر گفت: آشنایی هر چه بهتر عموم مردم با اقدامات و دستاوردهای ادارات و سازمان‌های شهرستان گناباد در زمینه پدافند غیرعامل و همچنین ایجاد حساسیت عمومی جهت ایجاد تفکر مناسب در پاسخ موثر به بحران‌ها و کاهش آسیب‌پذیری جامعه از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.
مهندس محمدرضا رادمهر، افزایش آگاهی بخشی عموم جامعه را از رسالت‌های مهم معاونت بهداشت برشمرد و اظهار امیدواری نمود که معاونت بهداشت دانشگاه بتواند در چارچوب این وظیفه ذاتی خود، بتواند با اجرای برنامه ملی ارزیابی و آموزش آمادگی خانوار در برابر بلایا (DART) برای همه خانواده‌های ایرانی تحت پوشش، گامی موثر در پیشبرد اهداف برنامه‌های مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بردارد.
وی تصریح کرد: همچنین در این نمایشگاه، پوستر و پمفلت‌های آموزشی تهیه شده توسط واحد مدیریت بلایای معاونت بهداشت با موضوع پدافند غیر عامل بین نمازگزاران توزیع شد.