امروزشنبه, 18 مرداد 1399 01:23

سومین مرحله «کمک مومنانه؛ همت دانشگاهیانه» علوم پزشکی گناباد

جامعه دانشگاهی علوم پزشکی گناباد، در سومین مرحله از کمک‌های مومنانه خود، 432 بسته حمایتی تهیه و توزیع کردند.


به گزارش وب‌دا، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، گفت: در سومین مرحله از طرح «کمک مومنانه؛ همت دانشگاهیانه» دانشگاه علوم پزشکی گناباد، با توجه به اهمیت تغذیه مادران باردار و شیرده، 432 بسته غذایی ویژه مادران باردار و شیرده نیازمند شهرستان گناباد، تهیه و توزیع شد.
حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب، افزود: این بسته‌های غذایی که در مجموع 350 میلیون ریال ارزش ریالی داشت، با کمک‌های کارکنان دانشگاه و همچنین کانون خادمیاری رضوی شهرستان گناباد تهیه شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد هم با قدردانی از مشارکت پرسنل دانشگاه در این اقدام خیرخواهانه گفت: در این ایام که فضای جامعه متاثر از ویروس کروناست، همدلی مردم در کاستن از آسیب‌های روانی و اجتماعی نیازمندان و همچنین خانواده‌هایی که از این ویروس متضرر شده‌اند، اثربخش است.
دکتر جواد باذلی اظهار داشت: پرسنل دانشگاه‌ علوم پزشکی علاوه بر تلاشی که در خط مقدم مقابله با این ویروس دارند، در راستای کمک‌های مومنانه و یاری رساندن به نیازمندان نیز حضور موثری داشتند.
مسئول موسسه خیریه همای رحمت دانشگاه علوم پزشکی گناباد هم گفت: در مرحله اول اجرای طرح«کمک مومنانه؛ همت دانشگاهیانه» که در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای رزمایش مواسات و همدلی آغاز شد، با کمک‌های دانشجویان دانشگاه، 250 بسته معیشتی به ارزش 250 میلیون ریال، تهیه و توزیع شد.
مهندس جواد باقری افزود: در دومین مرحله از این طرح که در آستانه میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) اجرا شد، با کمک‌های اعضای هیئت علمی دانشگاه و کانون خادمیاری رضوی در شهرستان گناباد، 300 بسته غذایی به ارزش 900 میلیون ریال، تهیه و بین خانواده‌های نیازمند، مناطق شهری و روستایی شهرستان توزیع شد.