امروزپنج شنبه, 12 تیر 1399 17:08

برگزاری جلسه بازآموزی کرونا ویژه متصدیان نانوایی‌ها

با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا و با هدف توجه بیشتر به پروتکل‌های بهداشتی، جلسه بازآموزی کرونا ویژه متصدیان نانوایی‌های شهرستان گناباد برگزار شد.


به گزارش وب‌دا، در این جلسه که به همت گروه مهندسی واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد در تالار شهید دکتر چمران برگزار شد، علاوه بر متصدیان نانوایی‌ها، نماینده فرماندار، رئیس و کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل کارخانه آرد و رئیس اداره غله حضور داشتند.
دکتر جواد صادقی‌نسب، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ابتدای این جلسه، از نانوایان خواست تا با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا، مسائل و پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند.
مهندس مردانی مسئول واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت هم در این جلسه، مواردی در خصوص اجرای بندهای مربوط به آخرین جلسه ستاد کرونای شهرستان از جمله اجرای فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در نانوایی‌ها و رعایت مقررات بهداشتی مربوط به کنترل ویروس کرونا در نانوایی‌ها اشاره کرد و از نانواها خواست تا موارد بهداشتی به صورت حداکثری رعایت کنند که در غیر اینصورت با جریمه و یا تعطیلی مواجه خواهند شد.
در ادامه این جلسه، مهندس ایزدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و مهندس رفیع مدیرعامل کارخانه آرد درباره فعالیت‌های انجام شده و کیفیت آرد مطالبی را بیان کردند و در پایان آقای میرزائیان نماینده نانوایان به بیان مشکلات و دغدغه‌های نانوایان پرداخت.
پرسش و پاسخ نانوایان بخش پایانی این جلسه بود.