امروزدوشنبه, 29 دی 1399 05:21

بازدید مشترک از شرکت صنایع چینی تقدیس و شرکت فرآورده‌های نسوز ایران

در راستای بررسی اجرای پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنعتی، بازدید مشترکی از شرکت صنایع چینی تقدیس و شرکت فرآورده‌های نسوز ایران انجام شد.


به گزارش وب‌دا، این بازدیدها بر اساس دستوالعمل‌های کشوری و به منظور نظارت بر حسن اجرای پروتکل‌های بهداشتی در چارچوب همکاری‌های بین بخشی با حضور دکتر صادقی‌نسب معاون بهداشت، مهندس بیگی کارشناس مسئول بهداشت حرفه‌ای، مهندس قنبری بازرس بهداشت حرفه‌ای و نمایندگانی از فرمانداری و اداره صنعت، معدن و تجارت انجام شد.
در بازدید از شرکت چینی تقدیس که با همراهی مسئولین داخلی این شرکت از همه بخش‌های خط تولید انجام شد، مسایل بهداشت کار مربوط به هر بخش، بررسی گردید. دکتر صادقی‌نسب معاون بهداشت دانشگاه در این بازدید، با مطلوب خواندن برخی اقدامات انجام شده، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و به خاطر پیشگیری از گسترش آن به خصوص در میان قشر پرتلاش شاغلین صنعت لازم است تا سایر اقدامات مربوط به پروتکل‌های بهداشتی نیز اجرایی گردد.
دکتر صادقی‌نسب در بازدید از شرکت فرآورده‌های نسوز ایران با قدردانی از مدیران این شرکت که تمهیدات لازم را برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بین شاغلین انجام دادند، اظهار کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، شستشوی دست‌ها با صابون مایع و ضدعفونی سطوح از بهترین راه‌های پیشگیری از ابتلای به بیماری کرونا است که این موارد به خوبی در این شرکت رعایت می‌شود.