امروزپنج شنبه, 31 مرداد 1398 18:35

برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه

همزمان با آغاز هفته پژوهش، باحضور جمعی از مسئولین، اساتید و دانشجویان، نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه گشایش یافت.


به گزارش وب‌دا، در آیین افتتاحیه این نمایشگاه که به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برپا شده است، امام جمعه، رئیس دانشگاه، معاون فرماندار و جمعی از اعضاء هیأت رئیسه، اعضاء هیأت علمی، مدیران، دانشجویان و کارشناسان واحدهای مختلف دانشگاه حضور داشتند.
دکتر باذلی رئیس دانشگاه در این مراسم با تبریک هفته پژوهش، از تلاش‌های معاونت تحقیقات و همه پژوهشگران و محققان قدردانی کرد و گفت: این هفته فرصت مناسبی برای تشریح بیشتر فعالیت‌ها و ارائه دستاوردهای تحقیقاتی و نوآوری‌ها در بخش‌های گوناگون است.
معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه هم در این مراسم گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی واحدهای مختلف دانشگاه در قالب پایان‌نامه، مقاله، پوستر، تراکت و پمفلت عرضه شده است.
دکتر سید علی سجادی افزود: طرح‌های تحقیقاتی مصوب، تندیس‌ها و عناوین کسب شده از جشنواره‌ها و همایش‌های علمی پژوهشی و مجلات علمی دانشگاه نظیر افق دانش، پژوهش و سلامت و سیر دانش نیز در این نمایشگاه ارائه شده است.
وی خاطرنشان کرد: غرفه شرکت دیرگداز و غرفه‌هایی صنایع دستی از جمله سفال، نمد، منبت‌کاری و ...، غذای محلی، عسل، گل‌های زینتی و ... از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است.
یادآور می‌شود، این نمایشگاه تا پایان هفته پژوهش، همه روزه صبح و عصر از ساعت 8 الی 18 در محل ورودی کتابخانه مرکزی پردیس دانشگاه برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.