امروزیکشنبه, 09 آذر 1399 22:32

فراخوان استقرار در مرکز رشد فناوری وابسته به دانشگاه علوم پزشکی گناباد

هسته‌های فناور با ایده محوری " گردشگری، تندرستی و سلامت" می‌توانند در مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی مستقر شوند.


به گزارش وب‌دا، رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: این دانشگاه در نظر دارد بر اساس مصوبه شورای فناوری دانشگاه، نسبت به پذیرش و استقرار هسته‌های فناور با ایده محوری " گردشگری، تندرستی و سلامت" در مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی اقدام نماید.
مهندس مهدی قاسمی افزود:  علاقمندان می‌توانند با تکمیل اطلاعات خواسته شده، درخواست خود را جهت بررسی و اتخاذ تصمیم به دانشگاه ارایه نمایند.
وی، تجهیزات و خدمات اداری مانند تلفن، کامپیوتر، اینترنت و .. ، خدمات مشاوره رایگان، معرفی به صندوق‌های پژوهشی و ارایه وام‌های کم بهره و انجام مکاتبات اداری با آدرس‌دهی مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد را از جمله مزایای استقرار در مرکز رشد فناوری این دانشگاه عنوان کرد.
قاسمی افزود: امکان استقرار رایگان در مرکز رشد فناوری در فاز پیش رشد به مدت حداکثر ۹ ماه و در فاز رشد به مدت 3 تا 5 سال از دیگر مزیت‌های استقرار در مرکز رشد فناوری دانشگاه است.
وی تصریح کرد: صاحبان ایده باید درخواست استقرار را در سه بخش شامل نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی، شماره تماس، آدرس و سوابق کاری خود، نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی و سوابق کاری همکاران خود و فرآیند مدنظر، نحوه اجرا و فعالیت‌های مرتبط با ایده از طریق آدرس پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 3028 ـ 05157225027 داخلی 156 مهندس رضا سلیمانی تماس بگیرند.