امروزجمعه, 04 بهمن 1398 09:11

از کارمندان نمونه دانشگاه تجلیل شد

در مراسمی که همزمان با هفته دولت در سالن شهید دکتر چمران برگزار شد، از کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال 93 تجلیل شد.

به گزارش وب‌دا، در این مراسم که با حضور جمعی از معاونان، مدیران و کارکنان معاونت‌ها و حوزه‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تبریک دهه کرامت، هفته دولت و روز کارمند از خدمات کارکنان دانشگاه قدردانی کرد و گفت: از تلاش‌ها و خدمات همه کارکنان دانشگاه که یکی از دستگاه‌های بزرگ از نظر تعداد کارکنان در شهرستان است و به تعداد زیادی از همشهریان گناباد و بجستان ارائه خدمت می‌کنند، قدردانی می‌کنم.

دکتر مرتضی تجددی ضمن تشکر از نمایندگان حوزه‌های مختلف در کمیته رفاه دانشگاه افزود: تلاش شده است تا با بهبود وضعیت رفاهی پرسنل، در جهت افزایش رضایتمندی و در نتیجه تقویت انگیزه جهت ارائه خدمات مطلوبتر گام برداریم.
وی ضمن قدردانی از همه کارکنانی که صادقانه و دلسوزانه در راستای توسعه و خدمت رسانی دانشگاه تلاش می‌کنند، به تشریح شاخص‌های انتخاب کارکنان نمونه در حوزه های مختلف پرداخت و خاطرنشان کرد: هرساله به رسم یادبود تنها از تعداد کمی از کارکنان به عنوان نمونه تجلیل می‌شود.


حجت الاسلام سخنور هم در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت و هفته دولت، یکم شهریورماه روز پزشک، 4 شهریور ماه روز کارمند و 5شهریورماه روز داروساز را گرامی داشت و از خدمات همه مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در راستای خدمت به مردم منطقه تشکر کرد.
وی با اشاره به روایاتی از اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، خدمت به مردم را یکی از واجب‌ترین و مهمترین امور دانست و اظهار کرد: خداوند متعال از کسی راضی خواهد بود که مردم از او راضی باشند.
وی با بیان روایاتی گفت: در مملکت و شهری که سه نعمت طبیب جسمانی، طبیب روحانی و قاضی عادل باشد، خداوند نعمت را بر آنها تمام می‌کند.
حجت الاسلام سخنور از کارکنان خواست تا همه توان خود را در جهت پاسخگویی مناسب و ارائه خدمت مطلوب به مردم بکار گیرند.


 یادآور می‌شود؛ در پایان این مراسم از مریم سلیمان‌زاده، مرتضی پاکار، رضا رضائیان، زهره حسن‌نژاد، مهدی طیبی، علیرضا فرزانه‌فر، محمدعلی رسولی، سعید رئیس‌زاده، زهرا سادات زمانیان، رضا غلامیان، مرضیه مختاری، اسدا... خیامی، بتول توانای مندی، زهره خدادای، محمودرضا متقی، حسن ارفعی و مهدی سپاهی به عنوان کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال 93 تجلیل و قدردانی شد.
سخنرانی، اجرای موسیقی و طنز از دیگر برنامه‌های مراسم گرامیداشت روز کارمند و دهه کرامت بود.
برای مشاهده تصاویر کلیک کنید