امروزدوشنبه, 30 دی 1398 06:07

همايش سه جانبه مشترك بين تأمين اجتماعي، بانك رفاه و وزارت بهداشت برگزار شد

همایش سه جانبه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تامین اجتماعی و بانک رفاه در راستای تفاهم‌نامه منعقد شده در خصوص پرداخت اسناد بیمه‌ای توسط بانک رفاه به عنوان عامل سوم برگزار شد.
به گزارش وب‌دا، در این همایش که در سالن همایش امام جواد(ع) وزارت بهداشت برگزار شد، دکتر تجددی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر اکبری معاون درمان، دکتر عجم مدیر نظارت بر درمان، علیرضا طحانزاده مدیر امور مالی و مهدی دری سرپرست امور درآمد حضور داشتند.
دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این همایش که رئیس سازمان تامین اجتماعی، مدیر عامل بانک رفاه و معاون درمان وزارت بهداشت هم حضور داشتند، اظهار امیدواری کرد که ماحصل جلسه رفاقت، همدلی و همکاری بیشتر و جدی‌تر  بین معاونین درمان، مدیران سازمان تامین اجتماعی و مدیران بانکها و معاونین توسعه دانشگاه‌ها به عنوان محور مسائل مالی باشد.
وی با تاکید بر اینکه تلاش می‌شود تا در رسیدگی به اسناد حقی از کسی ضایع نشود و متقابلا ظلمی صورت نگیرد، افزود: مدل تفاهم شده در این تفاهم‌نامه ارزش کمتری از خود طرح تحول ندارد و در فکر توسعه این مدل با سازمان بیمه سلامت هستیم.
دکتر هاشمی ابراز کرد: بایستی به منظور مراقبت و تداوم طرح تحول سلامت و خدمات ارائه شده کمیته‌های استانی و بیمارستانی تشکیل شود.
وی تصریح کرد: در خصوص بیماران خاص مراقبت بیشتری صورت پذیرد و خیر و صلاح مردم مد نظر همه باشد.
دکتر هاشمی اظهار امیدواری کرد که با تداوم این جلسات، روابط سه جانبه استحکام بیشتری پیدا کند.