امروزپنج شنبه, 03 اسفند 1396 00:13
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
38
1524
9209
2323308
36070
53125
28903587

اعلام آمادگی کمیته رفاه برای برگزاری برنامه‌های ورزشی تفریحی ویژه پرسنل دانشگاه

کارشناس امور رفاهی دانشگاه با اشاره به برگزاری اردوی تفریحی – ورزشی کویرپیمایی خانوادگی که جمعه گذشته برگزار شد گفت:


کمیته رفاه دانشگاه این آمادگی را دارد که در صورت استقبال همکاران محترم از برنامه‌های ورزشی تفریحی، این اردوهای یک روزه را در شهرستان‌های گناباد و بجستان برگزار کند.
علی امامی گفت: ایجاد روحیه شادابی و نشاط، ترویج و توسعه ورزش و فعالیت بدنی به ویژه ورزش‌های همگانی، تقویت مشارکت عمومی بین همکاران، آشنایی بیشتر خانواده‌های همکاران و ضرورت توجه بیشتر به ارتقاء سلامت و ورزش در بین آن‌ها از جمله مهمترین اهداف برگزاری این گونه برنامه هاست.
وی در خصوص اردوی کویرپیمایی هم افزود: به همت معاونت توسعه مدیریت و منابع و با همکاری کمیته ورزش، کمیته رفاه و هیئت ورزش‌های همگانی دانشگاه و پس از اطلاع‌رسانی‌ها و هماهنگی‌های لازم، و ثبت نام همکاران از طریق سامانه مربوطه، این اردوی خانوادگی با حضور ۱3۰ نفر از اساتید و کارکنان دانشگاه و خانواده‌های آن‌ها، در منطقه کویری روستای روشناوند گناباد، برگزار شد.
علی امامی با اشاره به اینکه شورای اسلامی و پایگاه مقاومت شهید چوبداری روشناوند هم در برگزاری این کویرپیمایی، همکاری داشتند، اظهار کرد: اجرای برنامه‌های محلی توسط هنرمندان روستای روشناوند و برگزاری مسابقات متنوع ورزشی همچون والیبال و طناب‌کشی از جمله برنامه‌های این اردوی کویرپیمایی بود.
وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان، مسیری حدود چهار کیلومتر را روی ماسه‌ها پیاده‌روی کردند، یادآور شد: در پایان این برنامه ورزشی نماز ظهر و عصر به جماعت اقامه شد و امام جماعت روستای روشناوند مطالبی را درباره کویر و لزوم توجه به نعمت‌های الهی بیان کرد.