امروزجمعه, 09 خرداد 1399 17:39

اقتصاد مقاومتی و تکریم ارباب رجوع؛ مهمترین اولویت‌های معاونت توسعه است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت:اقتصاد مقاومتی، اجرای چارت تشکیلاتی جدید دانشگاه، پیگیری چارت چهار دانشکده، اجرا و طراحی فرآیندهای تسهیل کننده امور، تکریم ارباب رجوع و رعایت اخلاق اسلامی از مهمترین اولویت‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه است.


به گزارش وب‌دا، دکتر حسین عجم سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در آئین تکریم و معارفه معاونین توسعه مدیریت و منابع، بهداشت و درمان و رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه، از مسئولیت به عنوان یک امانت یاد کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا خدمتی را در زمان مسئولیت انجام دهیم که مرضی رضای خداوند متعال باشد.
وی، توجه به اقتصاد مقاومتی را اولین و مهمترین اولویت معاونت توسعه مدیریت و منابع عنوان کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا اقتصاد مقاومتی را که از مهمترین منویات مقام معظم رهبری است در بین مدیران و کارکنان و همچنین اجرای پروژه‌های عمرانی نهادینه کنیم.
وی، اجرای چارت تشکیلاتی جدید و پیگیری چارت چهار دانشکده را اولویت دوم این معاونت بیان و اظهار کرد: اولویت بعدی ما اصلاح فرآیندهای موجود در این حوزه است.
دکتر عجم افزود: متاسفانه فرآیندهایی داریم که خوب اجرا نمی‌شود و همچنین برخی فرآیندها را باید در جهت تسهیل امور بنویسیم که این کار در راستای اقتصاد مقاومتی است.
وی، تکریم ارباب رجوع را از مهمترین اولویت‌های معاونت توسعه بیان و ابراز کرد: باید نتیجه همه برنامه‌ها، فعالیت‌ها و فرآیندهای سازمان، اجرای خوب و به موقع کارهای ارباب رجوع توسط مدیران و کارکنان دانشگاه در حوزه‌های مختلف باشد.
وی، نهادینه شدن اخلاق در جامعه را مهمترین رسالت پیامبر اعظم(ص) بیان و خاطرنشان کرد: مجموعه نیروهای انسانی دانشگاه باید علاوه بر اجرای قانون، اخلاق اسلامی را در همه حوزه‌ها و بخش‌ها به خوبی رعایت کنند.