امروزپنج شنبه, 03 اسفند 1396 21:48
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
2202
1524
11373
2323308
38234
53125
28905751

سی وپنجمین همایش معاونین توسعه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد

photo --_--_279508سی و پنجمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور یکم و دوم آذرماه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت، مشاورین ایشان و همچنین مدیر مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت برگزار شد.
به گزارش وبدا، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: این همایش با اهداف بررسی و ارائه راهکار در خصوص مدیریت بهینه هزینه ها در بسته یک تحول نظام سلامت شامل کاهش میزان پرداختی بیماران، حمایت مالی از بیماران صعب العلاج خاص و نیازمند و مدیریت بهینه هزینه ها در بسته 2 تحول نظام سلامت شامل حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم، حضور پزشکان متخصص در بیمارستان‌های دولتی (مقیمی)، واگذاری بیمارستانها، و تمرکز زدایی در نظام سلامت برگزار شد.
دکتر حسین عجم افزود: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در این همایش با اشاره به چشم انداز مدیریت تا سال 2020 در جهان، به بیان ویژگیهای یک مدیر کارا و اثر بخش پرداخت و هماهنگی با دیگران، بکارگیری هوش هیجانی، داوری و تصمیم سازی، ارائه خدمت، مذاکره کردن و منعطف سازی شناختی را از خصوصیات مهارت های مدیریت کارکنان عنوان کرد.
وی اظهار داشت: پس از سخنان آقای دکتر صدرالسادات، معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه های علوم پزشکی در چهار کارگروه به بحث و تبادل نظر در خصوص محورهای ارائه شده در همایش پرداختند و مقرر شد نتایج حاصله جهت ارزیابی و بررسی به وزارت منعکس گردد.
دکتر عجم گفت: در پایان همایش دکتر ابوالحلاج رئیس مرکز بودجه وپایش عملکرد وزارت، نکاتی را در خصوص بودجه سال 97 و چگونگی تهاتر اوراق خزانه اسلامی ارائه نمود.