امروزسه شنبه, 08 بهمن 1398 07:41

کسب رتبه پویا توسط دانشگاه علوم پزشکی گناباد/ تقدیر معاون توسعه وزارت بهداشت از رئیس دانشگاه

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از کسب رتبه پویا در مدیریت عملکرد توسط دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد.


به گزارش وب‌دا، دکتر مهدی مشکی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در سی و هفتمین اجلاس معاونین توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در زنجان، با اهدای لوح تقدیر و تندیس از دانشگاه علوم پزشکی گناباد تقدیر شد.
وی با اشاره به چهارمین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در حوزه توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد: با توجه به ارزیابی‌های به عمل آمده در مدیریت عملکرد سال ۹۶؛ معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه موفق به کسب "رتبه پویا دوستاره در مدیریت عملکرد" شد.
یادآور می‌شود؛ در سی و هفتمین اجلاس معاونین توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور، دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه، مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اهدای لوح تقدیر و تندیس از دانشگاه علوم پزشکی گناباد در کسب رتبه پویا دو ستاره در مدیریت علمکرد تقدیر کرد.

در این لوح تقدیر آمده است:


جناب آقای دکتر جواد باذلی
رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی گناباد

با اهداء سلام و تحیات الهی
نظام مدیریت عملکرد به عنوان فرآیندی که مسیر حرکت سازمان را بر مبنای ارزیابی وضع موجود و تجسم وضع مطلوب، مشخص و رصد می‌کند، ضامن "تداوم بقا" و "پویایی کارآمد" هر سیستمی است.
مایه خوشحالی است، ابراز دارم در چهارمین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در معاونت توسعه مدیریت و منابع در سال۱۳۹۶، آن دانشگاه به رتبه "پویا دوستاره" نایل آمده است.
شایسته است است از توجه جنابعالی و زحمات معاون محترم توسعه مدیریت و منابع آن دانشگاه و همکاران گرامی ایشان تشکر نمایم، توفیقات بیشتر همگان را در کسب رضای الهی و نیل به اهداف بلند نظام سلامت از درگاه خداوند متعال خواستار باشم.

دکتر سید علی صدرالسادات
معاون توسعه، مدیریت و منابع