امروزسه شنبه, 08 بهمن 1398 10:50

بازدید رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری معاونت توسعه وزارت بهداشت

رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گناباد بازدید کرد.

برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

به گزارش وب‌دا، دکتر سالاریان‌زاده در ابتدای سفر یک روزه خود به همراه دکتر باذلی، رئیس دانشگاه، دکتر مشکی، معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر کیان‌مهر معاون آموزشی و جمعی از روسا و مدیران دانشکده‌ها در پردیس حضور یافت و از ساختمان دانشکده‌های مختلف، کتابخانه مرکزی، مجموعه آزمایشگاه‌ها، سالن همایش‌های کوثر، مجموعه ورزشی پوریا و ... بازدید کرد.
در ادامه، بخش‌های مختلف بیمارستان علامه بهلول گنابادی، مرکز مدیریت بحران، محل استقرار بالگرد اورژانس هوایی و ساختمان در حال بهسازی برای استقرار واحدهای معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مورد بازدید دکتر سالاریان‌زاده و همراهان قرار گرفت.

دکتر سالاریان‌زاده پس از این بازدید، زیرساخت های دانشگاه را بسیار مناسب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری نمود که چارت تشکیلاتی دانشگاه در آینده ای نزدیک عملیاتی و اجرایی شود.
یادآور می‌شود؛ در پایان این بازدید، جلسه‌ای با حضور دکتر باذلی رئیس دانشگاه و دکتر مشکی معاون توسعه مدیریت و منابع برگزار و پیرامون مسائل مختلف حوزه توسعه مدیریت و تحول اداری، از جمله ساختار تشکیلاتی دانشگاه بحث و تبادل نظر شد.