امروزسه شنبه, 23 مهر 1398 12:47

برگزاری همایش مدیران و کارشناسان بودجه کلان منطقه 9 در گناباد

همایش مدیران و کارشناسان بودجه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی منطقه 9 آمایشی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد .


به گزارش وب‌دا، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان این خبر گفت: بودجه‌ريزي بر مبناي صفر و بودجه‌ريزي بر مبناي عملكرد جهت تدوين لايحه بودجه 98 ، چگونگي پايش، كنترل و نظارت بر تفاهم‌نامه‌هاي داخلي منعقده با واحدها و نحوه برگزاري جلسات كميته تخصيص منابع و تخصيص به واحدهاي تابعه بر اساس عملكرد از مهمترین مطالب ارائه شده در این کارگاه آموزشی بود .
دکتر محسن‌زاده افزود: در مدت دو روز برگزاری این کارگاه آموزشی ضمن هماهنگی جهت بارگذاري مستندات سامانه‌هاي HOP و همفكري در خصوص ثبت‌هاي بودجه‌اي در سامانه نظام نوين مالي به اشتراک گذاشته شد.


مدیر بودجه دانشگاه علوم پزشکی گناباد هم با بیان اینکه دکتر رحیم‌نیا، مدیر بودجه دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان مدرس این کارگاه بود، اظهار داشت: در این کارگاه که در سالن ابن‌سینا پردیس دانشگاه برگزار شد ۳۵ نفر از مدیران و کارشناسان بودجه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی منطقه 9 حضور داشتند .
محمدرضا قدیمی افزود: بر اساس نظرسنجی صورت گرفته در پایان این کارگاه آموزشی، 98درصد از شرکت‌کنندگان از نحوه برگزاری و مطالب ارائه شده و ... رضایت داشتند.
یادآور می‌شود؛ بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهرستان گناباد از جمله مسجد جامع، قنات قصبه، موزه مردم‌شناسی و بافت تاریخی روستای ریاب از جمله برنامه‌های جنبی این همایش بود.