امروزشنبه, 18 مرداد 1399 00:56

پیشرفت 35 درصدی پروژه احداث استخر سرپوشیده دانشگاه

عملیات اجرایی احداث استخر سرپوشیده در مجموعه پردیس دانشگاه با  35 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

به گزارش وب‌دا، مدیر دفتر فنی دانشگاه گفت: با عنایت به دستور ریاست دانشگاه مبنی بر تامین فضاهای رفاهی برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه، عملیات اجرایی احداث استخر سرپوشیده از اسفندماه 97 در مجموعه پردیس دانشگاه آغاز شد.

مهندس علی اکبر یعقوبی افزود: تاکنون عملیات اجرایی سفت‌کاری ساختمان بیوتات پروژه شامل اتاق‌های اداری، رختکن، جکوزی، سونا خشک و بخار و سالن اصلی استخر شامل استخر بزرگسالان و کودکان در مجموع به مساحت 1500 مترمربع به پایان رسیده است.


وی با بیان اینکه عملیات ساخت کاسه استخر و کانال‌های دسترسی از اواسط تیرماه آغاز شده ، گفت: عملیات خاکبرداری محل ساخت کاسه استخر به حجم 1700 مترمکعب به اتمام رسیده است.


مهندس یعقوبی با اشاره به اینکه اعتبار ساخت این استخر از محل منابع داخلی دانشگاه تامین شده ، اظهار امیدواری کرد که با تامین اعتبار به موقع، این پروژه تا شهریور سال 99 تکمیل و آماده بهره‌برداری گردد.


وی با بیان اینکه علاوه بر زمین ورزشی روباز، رشته‌های مختلف فوتسال، والیبال، کشتی، تکواندو، پینگ پنگ و ... در سالن ورزشی پوریا فعال است، خاطرنشان کرد: با تکمیل و بهره‌برداری از استخر سرپوشیده، مجتمع ورزشی دانشگاه تکمیل شده و سرانه فضای ورزشی دانشجویان به 2/5 مترمربع ارتقا می‌یابد.