امروزدوشنبه, 29 دی 1399 04:20

برگزاری مراسم گرامیداشت روز حسابدار

در آئین گرامیداشت روز حسابدار، از حسابداران نمونه دانشگاه تجلیل شد.

به گزارش وب‌دا، مدیر مالی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این مراسم، گزارشی از عملکرد سال قبل حوزه مدیریت مالی دانشگاه ارائه کرد.
علی ناصریان با ابراز رضایت از عملکرد پرسنل مالی این دانشگاه، از تلاش همکاران خود در راستای کاهش و مدیریت هزینه‌ها در حوزه‌های مختلف و همچنین ارائه راهکارهایی در جهت افزایش درآمدهای دانشگاه تشکر کرد.
وی با اشاره به اینکه به دلیل تحریم‌های ظالمانه در شرایط سخت اقتصادی هستیم، خاطرنشان کرد: تنها راه برون رفت از این مشکلات تلاش جدی همه است و از این‌رو از همکاران خودم درخواست دارم که تمام تلاش خود را در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و دستورات مقام عالی وزارت و همچنین تصمیمات ریاست دانشگاه بکار بندند.
در پایان این مراسم از رضا راستین، رئیس امور مالی بیمارستان علامه بهلول گنابادی، محمدرضا خیاط، رسیدگی به اسناد و حسابرسی داخلی، مرتضی منوری، کارشناس امور مالی شبکه بهداشت و درمان بجستان، علیرضا فرزانه‌‎فر، انباردار معاونت بهداشتی و حسین شمسی ثانی، کارپرداز معاونت غذا و دارو به عنوان حسابداران برتر دانشگاه تجلیل شد.
یادآور می‌شود؛ بر اساس تصمیم فدراسیون بین‌المللی حسابداران (آیفک) در سال ۲۰۰۷ ، ۲ تا ۸ دسامبر هر سال به عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام شده است. همچنین از سال1386، انجمن حسابداران خبره ایران روز ۱۵ آذر هر سال را به عنوان روز حسابدار در ایران نام‌گذاری نمود.