امروزیکشنبه, 29 دی 1398 07:31

بازدید رئیس دانشگاه از خوابگاه‌های دانشجویی فجر

رئیس دانشگاه با حضور در پردیس، از روند عملیات اجرایی پروژه خوابگاه دانشجویی در حال احداث بازدید کرد.

به گزارش وب‌دا، در این بازدید که معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر دفتر فنی، مدیر دانشجویی و مدیر روابط عمومی نیز حضور داشتند، پیمانکار پروژه ضمن تشریح اقدامات انجام شده، گزارشی از وضعیت موجود و کارهای مختلف در حال اجرا ارائه کرد.
دکتر احمدی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این پروژه، با توجه به نزدیک شدن فصل سرما، بر لزوم تسریع در عملیات اجرایی این پروژه همراه با حفظ کیفیت مناسب تاکید کرد.
مدیر دفتر فنی هم در حاشیه این بازدید گفت: کار احداث خوابگاه دانشجویی فجر2، از تیرماه سال 91 آغاز شد و پس از 20 درصد پیشرفت فیزیکی در سال 92 تعطیل شد اما خوشبختانه با جذب سی و پنج میلیارد ریال اعتبار در انتهای سال 92، عملیات اجرایی آن مجددا از خردادماه سالجاری آغاز شد که هم اکنون حدود 60درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مهندس یعقوبی با بیان اینکه این خوابگاه دانشجویی با زیربنای 4700 متر مربع در پنج طبقه احداث می شود،  افزود: این خوابگاه شامل چهار طبقه مسکونی و هر طبقه دارای ظرفیت اسکان هفتاد و پنج دانشجو در هجده اتاق است.
وی، نمازخانه، کتابخانه، نت لب، اتاق فرهنگی، اتاق مهمان، اتاق تلویزیون و ... را از امکانات دیگر این خوابگاه دانشجویی سیصد نفره برشمرد.
شایان ذکر است دکتر احمدی قبل از این بازدید، با حضور در خوابگاه دانشجویی فجر، از امکانات و وضعیت موجود بازدید کرد و ضمن بررسی مسائل و مشکلات موجود، در جریان وضعیت رفاهی دانشجویان در خوابگاه قرار گرفت.