امروزچهارشنبه, 02 بهمن 1398 05:09

کلنگ زنی ساختمان محل استقرار تیم سلامت در روستای بیهود

همزمان با ایام فرخنده هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اعظم(ص) و امام صادق(ع)، عملیات اجرایی ساختمان محل استقرار تیم سلامت در روستای بیهود از توابع بخش کاخک آغاز شد.
به گزارش وب‌دا، معاون توسعه مدیریت و منابع در مراسم افتتاح این طرح که معاون فرماندار، بخشدار کاخک، معاون بهداشتی و مدیر روابط عمومی دانشگاه، اعضای شورای اسلامی و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند،گفت: این مرکز با 67 مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت 310مترمربع احداث خواهد شد.
دکتر تجددی افزود: زمین این ساختمان را علیرضا زنگویی اهدا کرده است و امیدواریم در مدت کمتر از یک سال به همت خیرین محترم، شاهد احداث و بهره‌برداری از آن باشیم.
وی افزود: روستای بیهود با حدود 220 نفر جمعیت در فاصله 30 کیلومتری گناباد واقع است که خدمات و مراقبت‌های بهداشتی توسط تیم سیار سلامت مرکز بهداشتی درمانی سنو به آنان ارائه می‌شود.مدیر عامل مجمع خیرین سلامت دانشگاه در حاشیه این مراسم گفت: تا کنون به همت خیرین محترم، ساختمان محل استقرار تیم سلامت در روستای شوراب افتتاح شده و ساختمان محل استقرار تیم سلامت در روستای ابوالخازن بجستان در حال احداث است.
نیکپور افزود: در حال حاضر، به همت خیرین محترم، دو خانه بهداشت در روستاهای ریاب و دلوئی در حال ساخت است و عملیات اجرایی خانه بهداشت روستای قوژد نیز به زودی آغاز می‌شود.
وی، خرید سه دستگاه یونیت دندانپزشکی، دو دستگاه نوار قلب،  مانیتورینگ، کپسول اکسیژن، تامین هزینه گازکشی و تعمیرات ساختمانی را از جمله کمک‌های خیرین برای خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی عنوان کرد.