امروزیکشنبه, 29 دی 1398 08:08

بازدید معاون دفتر امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور از پروژه‌های عمرانی دانشگاه

معاون دفتر امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور از پروژه‌های عمرانی دانشگاه بازدید کرد.
به گزارش وب‌دا، مهندس حسینی معاون دفتر امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به همراه دو نفر از کارشناسان این سازمان، در ابتدای حضور خود در شهرستان گناباد، با حضور در محل بیمارستان 200 تختخوابی در حال احداث، از روند عملیات اجرایی آن بازدید کردند.
در این بازدید که معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون درمان، مدیر بودجه و مدیر دفتر فنی دانشگاه به همراه مشاور و پیمانکار پروژه حضور داشتند، مهندس حسینی با حضور در طبقات مختلف این پروژه، از بخش‌های پیش بینی شده بیمارستان علامه بهلول بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقدامات انجام گرفته و میزان پیشرفت فیزیکی قرار گرفت.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در حاشیه این بازدید با بیان اینکه کار احداث این بیمارستان آموزشی درمانی از سال 1388 شروع شده است، به تشریح اقدامات انجام شده و وضعیت موجود پروژه پرداخت و گفت: با توجه به قدمت بالای بیمارستان‌های موجود و فرسودگی آنها، تسریع در روند عملیات اجرایی و بهره‌برداری از آن ضروری است.
دکتر مرتضی تجددی با اشاره به پیشرفت 80درصدی پروژه بیمارستان گفت: علیرغم تعطیلی 6 ماهه این پروژه در سال 91، خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده، 100درصد اعتبارات مصوب آن در سال 92 جذب شد و در سفر امسال ریاست محترم جمهوری به خراسان رضوی، جهت تکمیل و راه اندازی در سال94، جزء مصوبات بخش بهداشتی درمانی سفر قرار گرفت.
مدیر دفتر فنی دانشگاه هم در این بازدید، گفت: بیمارستان 200 تختخوابی علامه بهلول در شش طبقه با 23هزار  و 800 متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت 70هزار متر مربع در حال احداث است.
مهندس علی اکبر یعقوبی با بیان اینکه برای تکمیل و راه‌اندازی این پروژه 150میلیارد ریال مورد نیاز است، اظهار امیدواری کرد که با تامین اعتبار مورد نیاز در زمان مقرر، شاهد تکمیل و بهره برداری از این پروژه در نیمه اول سال 94 باشیم.
مهندس حسینی معاون دفتر امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان، از نزدیک در جریان میزان پیشرفت فیزیکی و روند عملیات اجرایی پروژه قرار گرفت و با  اظهار رضایت از آن،  برای اختصاص اعتبارات مناسب در جهت تکمیل به موقع آن قول مساعد داد.
مهندس حسینی در ادامه، از پروژه در حال احداث دانشکده پزشکی که با 5300 متر مربع زیربنا، 60درصد پیشرفت فیزیکی دارد، نیز بازدید کرد.