امروزدوشنبه, 05 آبان 1399 14:08

برگزاری مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست‌ و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه گفت: این بخش شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ، اذان و ... ، شب گذشته در محل مسجد پیامبر اعظم (ص) ویژه برادران و سالن ابن سینای پردیس این دانشگاه ویژه خواهران برگزار گردید.

ادامه مطلب...

نخستین جشنواره ورزشی خانوادگی «همدلی و سلامت» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود

به همت مدیریت تربیت بدنی و با همکاری شورای ورزش ، روابط عمومی، امور فرهنگی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا دانشگاه علوم پزشکی گناباد، نخستین جشنواره ورزشی خانوادگی «همدلی و سلامت» در این دانشگاه برگزار می‌شود.hamdeli

ادامه مطلب...

حضرت زینب (س)، یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌ها در واقعه عاشورا

معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یکی از برجسته‌ترین، تأثیرگذارترین و ماندگارترین شخصیت‌ها در واقعه عاشورا، حضرت زینب (س) هستند. ایشان همراه برادر خودشان در این مسیر حرکت کردند و یک پشتوانه‌ای برای امام حسین (ع) و سایر افراد خانواده و یاران آن امام نیز بودند.

ادامه مطلب...

بهبودی تمام دانشجویان کرونایی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

تمام دانشجویان کرونایی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ، با حال عمومی خوب، ترخیص شدند.

ادامه مطلب...

پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات به دانشجویان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در سال ۹۸ ، مبلغ ۱۳ میلیارد و ۸۳۳ میلیون و ۱۶۵ هزار ریال از محل اعتبارات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت جذب شده و در قالب تسهیلات به حساب دانشجویان این دانشگاه پرداخت شده است.

ادامه مطلب...

لیست مقام‌آوران دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

مسئول دبیرخانه دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، لیست مقام‌آوران مرحله دانشگاهی و کشوری این جشنواره در بخش‌های اساتید، کارکنان و دانشجویان را اعلام کرد.

ادامه مطلب...

آمادگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برای پذیرش دانشجویان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از آمادگی تمامی واحدهای این معاونت برای پذیرش و اسکان دانشجویان در خوابگاه‌ها، فراهم کردن وسایل و تهیه و توزیع غذا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

ادامه مطلب...