امروزیکشنبه, 28 دی 1399 07:25

کسب چهار مقام برتر کشوری در بیست ‌و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد از کسب چهار مقام برتر کشوری توسط دانشگاهیان این دانشگاه در بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد خبر داد.

ادامه مطلب...

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در گرامیداشت روز دانشجو

دکتر مینوئیان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، در پیامی فرارسیدن شانزدهم آذرماه روز دانشجو را به تمامی دانشجویان و اساتید این دانشگاه تبریک گفت.

ادامه مطلب...

آغاز فرایند بزرگترین رویداد مطبوعات دانشجویی کشور

فرآیند ثبت نام و ارسال اثر دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور «تیتر ۱۲» از ساعت ۸ صبح امروز شنبه یکم آذرماه ۹۹ آغاز شد.

ادامه مطلب...

نتایج مرحله دانشگاهی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد نتایج مرحله دانشگاهی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد در این دانشگاه را اعلام کرد.

ادامه مطلب...

برگزاری مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست‌ و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه گفت: این بخش شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ، اذان و ... ، شب گذشته در محل مسجد پیامبر اعظم (ص) ویژه برادران و سالن ابن سینای پردیس این دانشگاه ویژه خواهران برگزار گردید.

ادامه مطلب...

نخستین جشنواره ورزشی خانوادگی «همدلی و سلامت» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود

به همت مدیریت تربیت بدنی و با همکاری شورای ورزش ، روابط عمومی، امور فرهنگی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا دانشگاه علوم پزشکی گناباد، نخستین جشنواره ورزشی خانوادگی «همدلی و سلامت» در این دانشگاه برگزار می‌شود.hamdeli

ادامه مطلب...

حضرت زینب (س)، یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌ها در واقعه عاشورا

معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یکی از برجسته‌ترین، تأثیرگذارترین و ماندگارترین شخصیت‌ها در واقعه عاشورا، حضرت زینب (س) هستند. ایشان همراه برادر خودشان در این مسیر حرکت کردند و یک پشتوانه‌ای برای امام حسین (ع) و سایر افراد خانواده و یاران آن امام نیز بودند.

ادامه مطلب...