امروزپنج شنبه, 12 تیر 1399 17:29

اختتامیه بخش کتبی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآنی دانشجویان، اساتید و کارکنان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان و جمعی از مسئولین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سالن شهید دکتر چمران برگزار شد، آقای ایرانی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن تقدیر از حضور پرشور اساتید، دانشجویان و کارکنان در این جشنواره، اظهار امیدواری کرد این جشنواره آغازی برای انس بیشتر با قرآن باشد.
مدیر فرهنگی دانشگاه نیز ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری جشنواره، افزود: آزمون بخش کتبی این مرحله از مسابقات با حضور چهل و چهار نفر در رشته تفسیر و بیست و شش نفر در رشته ترجمه و مفاهیم برگزار شد که نسبت به سال قبل از لحاظ میزان حضور کارکنان و اساتید رشد 120 درصدی داشت. خانم گوهری با اشاره به کسب رتبه سوم رشته قرائت تحقیق در بخش اساتید مرحله سراسری این مسابقات ، اظهار امیدواری کرد در بخش دانشجویی که از سوم تا پنجم خرداد ماه در همدان برگزار می‏شود ، بتوانیم موفقیت‏های بیشتری کسب کنیم. در ادامه آقای خاتمی تبار از قاریان برجسته شهرستان فردوس ، به تلاوت آیاتی از کلام وحی پرداختند. حجت الاسلام علی‏اکبری مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد نیز طی سخنانی به تبیین نقش ویژه عترت (ع) در پیاده کردن دستورات قرآنی برای زندگی انسانها پرداخت.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از برگزیدگان بخش کتبی ، عوامل اجرایی جشنواره و فعالان کانون دارالقرآن دانشگاه تقدیر شد.