امروزپنج شنبه, 12 تیر 1399 16:15

جشن دانش آموختگی دانشجویان برگزارشد.

جشن دانش آموختگی چهل و پنج دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سالن شهید دکتر چمران برگزار شد.
 به گزارش وبدا ، در این مراسم که به همت امور فرهنگی ، گروه‏های آموزشی و روابط عمومی دانشگاه با حضور معاون دانشجویی فرهنگی ، مدیران دانشجویی و فرهنگی ، مدیران گروه های آموزشی ، اعضاء هیأت علمی ، دانشجویان و خانواده های دانش آموختگان برگزار شد ، بیش از چهل و پنج نفر از دانشجویان در رشته‏های کارشناسی مامایی ، اتاق عمل و هوشبری دانش آموختگی خود را جشن گرفتند.
مشاور فرهنگی معاون دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در این مراسم با بیان روایاتی از ائمه اطهار به نقش دین و اخلاق در بالندگی علم و دانشجو پرداخت. حجت الاسلام شاهرخ با بیان اینکه بر اساس تعالیم اهل بیت (ع) ، علم ، ادب و حیا تنها مسائلی هستند که باید در آنها حرص و طمع داشته باشیم ، تصریح کرد: اگر علم مسیر نورانیت ، صداقت و اخلاق را طی نکند سر از جهالت و گمراهی در میاورد. وی با اشاره به اینکه بسیاری از بدبختی های بشر گذشته بر اثر جهالت آنها بوده است ، اظهار داشت: بر خلاف گذشته بسیاری از گرفتاری های امروز بشر مرهون علمی است که بدلیل دوری از دین ، حریت ، صداقت و فضائل انسانی آسیب زا شده است.
سخنرانی مدیر فرهنگی ، اهداء تندیس به دانش‏آموختگان ، تجلیل دانشجویان از اساتید ، قرائت سوگندنامه توسط دانشجویان ، پخش کلیپ و اجرای موسیقی از دیگر برنامه های این مراسم بود.
danesh amokhtegi_02