امروزسه شنبه, 26 دی 1396 18:55
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
1098
1143
5134
2270489
32057
121177
28846449

رونمایی از اولین «گزارش خبری تلویزیون مفدا» در دانشگاه

با حضور مسؤولان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از اولین «گزارش خبری تلویزیونی مفدا گناباد رونمایی شد.mefda1
                                                                لینک اولین قسمت بخش خبری تلویزیون مفدا 
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، در مراسم رونمایی از این گزارش خبری تلویزیونی، گفت: پس از تولید سه برنامه رادیو مفدا، با تلاش ۱۰ نفر از خبرنگاران کمیته دانشجویی مفدا گناباد و مدیر روابط عمومی این معاونت، اولین مجموعه خبری مفدا گناباد، شامل ۹ گزارش خبری از فعالیت‌های فرهنگی، دانشجویی، پژوهشی و.. یک ماهه اخیر دانشگاه علوم پزشکی گناباد، تولید شد.
دکتر محمد حسن مینوئیان افزود: در این مجموعه خبری که برای اولین بار به این شکل در مفداهای دانشگاه های علوم پزشکی کشور تولید شده است، دو گوینده خبری و ۹ خبرنگار، گزارش‌هایی از اردوهای جهادی، مراسم های جشن هفته وحدت و روز دانشجو و... را به تصویر کشیده‌اند.
وی اظهار کرد: تلویزیون خبری مفدا-گناباد، با گویندگی دانشجویان حسام دولت آبادی و نیلوفر فصیحی و گزارشگری آقایان، امید یکتا منش، سعید خیاط، سید حسن سیدان، حمید رضا کریمی، حسام دولت آبادی، سعید وکیلی نیا و خانم‌ها، مهدیه میرزایی، مهدیه شمسی و منیره انصاری و تدوین، تصویر برداری و کارگردانی حسین توکلی ثانی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، به مدت ۳۰ دقیقه تولید شده است.