امروزسه شنبه, 17 تیر 1399 18:33

پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات به دانشجویان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در سال ۹۸ ، مبلغ ۱۳ میلیارد و ۸۳۳ میلیون و ۱۶۵ هزار ریال از محل اعتبارات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت جذب شده و در قالب تسهیلات به حساب دانشجویان این دانشگاه پرداخت شده است.

ادامه مطلب...

لیست مقام‌آوران دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

مسئول دبیرخانه دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، لیست مقام‌آوران مرحله دانشگاهی و کشوری این جشنواره در بخش‌های اساتید، کارکنان و دانشجویان را اعلام کرد.

ادامه مطلب...

آمادگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برای پذیرش دانشجویان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از آمادگی تمامی واحدهای این معاونت برای پذیرش و اسکان دانشجویان در خوابگاه‌ها، فراهم کردن وسایل و تهیه و توزیع غذا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

ادامه مطلب...

ثبت نام بیش از ۱۰ هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا این لحظه حدود ۱۰ هزار و ۱۰۰ نفر ثبت نام خود در بیست و پنجمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را نهایی کرده‌اند، که سهم کارمندان از این تعداد شش هزار و ۴۰۰ نفر، اساتید ۵۶۰ نفر و بیش از سه هزار و ۲۰۰ نفر نیز از میان دانشجویان عزیز است.

ادامه مطلب...

دانشجویان، بازوان مدافعان سلامت در مقابله با کرونا

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: دانشجویان به عنوان بازوان مدافعان سلامت در مقابله با کرونا، نقش آفرین هستند.

ادامه مطلب...

برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود در ورودی بهمن ماه ۹۸ دانشگاه برگزار شد.ordo-tojihi

ادامه مطلب...

برگزاری پنجمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال 98

پنجمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال 98 با محوریت برنامه‌های دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه برگزار شد.

ادامه مطلب...