امروزجمعه, 04 فروردين 1396 18:17
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
1200
2074
11391
1706761
44776
52453
28292641

برگزاری سمینار دو روزه دیالیز ویژه پرستاران

به همت مدیریت پرستاری و مرکز آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی گناباد، سمینار دو روزه دیالیز ویژه پرستاران در سالن ابن‌سینا پردیس دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب...

تربیت سه هزار و 760 پرستار در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در طی 30 سالی که از پذیرش دانشجوی پرستاری در این دانشگاه می‌گذرد، تا کنون سه هزار و 760 پرستار در دانشگاه علوم پزشکی گناباد دانش‌آموخته شدند که در بخش‌های مختلف نظام سلامت کشور مشغول ارائه خدمت هستند.


                                                                             برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

ادامه مطلب...

پرستاران نمونه دانشگاه در سال 95 معرفی و تجلیل شدند

در آیین تجلیل از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی گناباد که با حضور جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، پرستاران و دانشجویان پرستاری در سالن همایش‌های کوثر دانشگاه برگزار شد از پرستاران نمونه دانشگاه در سال 1395 تجلیل شد.
                                                                                                                   برای مشاهده تصاویر کلیک کنید   

ادامه مطلب...

پرستاران نقش مهمی در راستای طرح تحول نظام سلامت ایفا می‌کنند

عضو هیئت مدیره نظام پرستاری شهرستان‌های گناباد و بجستان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه گناباد با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت: پرستاران نقش مهمی در راستای اجرای طرح در حوزه درمان ایفا می‌کنند.

ادامه مطلب...

قدردانی امام جمعه گناباد از پرستاران

امام جمعه گناباد در خطبه‌های نمازجمعه این شهر با بیان احادیث و روایاتی به جایگاه و نقش مهم پرستاران اشاره و از همه پرستاران وظیفه‌شناس و کادر بهداشتی درمانی که نعمت سلامت را به ارمغان می‌آوردند، قدردانی کرد.

ادامه مطلب...

حضور مسئولان و گروه‌های مختلف در بیمارستان‌ها برای تبریک روز پرستار

جمعی از مسئولان و گروه‌های مختلف با حضور در بیمارستان‌های شهرستان گناباد، روز پرستار را به کادر پرستاری تبریک گفتند.                                                                           برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

ادامه مطلب...

فرماندار گناباد: خدمات پزشکان در مناطق کمتر برخوردار شایسته تقدیر است.

motekhases-gonabad3دکتر محمدعلی نبی‌پور فرماندار گناباد در جلسه با متخصصان جدید دانشگاه علوم پزشکی گناباد ضمن خیرمقدم به متخصصان جدیدی که در این شهرستان حضور یافته‌اند، گفت: به نمایندگی از مردم بزرگوار شهرستان گناباد از حضور شما قدردانی می‌کنم.

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها