امروزسه شنبه, 06 اسفند 1398 15:13

خدمات تخصصی طب سنتی ـ ایرانی و طب کار در یکی از کلینیک‌های ویژه تخصصی دانشگاه ارائه می شود

کلینیک تخصصی طب سنتی ـ ایرانی و خدمات طب کار دانشگاه با حضور دکتر حسین محمدزاده مقدم متخصص طب سنتی ـ ایرانی و خانم دکتر معاون سعیدی متخصص طب کار به شهروندان ارائه خدمت می‌کند.
به گزارش وب‌دا، در این کلینیک که در خیابان ناصر خسرو، جنب امور مشترکین مخابرات دایر است، خدمات طب سنتی ـ ایرانی اعم از مشاوره غذایی بر پایه متون طب سنتی ایران، تعیین مزاج و تدابیر حفظ سلامتی بر اساس سته ضروریه (تدابیر شش گانه سلامت در پزشکی ایرانی) و تجویز گیاهان دارویی، داروهای گیاهی، حیوانی و معدنی ساخته شده بر پایه متون معتبر طب سنتی و انجام اعمال یداوی همچون بادکش (گرم و سرد)، حجامت و فصد به کمک کادر مجرب پرستار مرد و زن انجام می‌گیرد.
همچنین خدمات طب کار از جمله ویزیت، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، تست تنفس و نظردهی شغلی و مشاوره در خصوص بیماری‌های شغلی، تحت نظر متخصص طب کار برای عموم مردم و نیز مراکز مختلف از جمله کارخانه‌ها، شرکت‌ها، ادارات و سایر مراکز انجام می شود.
یادآور می‌شود، این کلینیک روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته به جز روزهای غیرتعطیل از ساعت 16 تا 20 پاسخگوی مراجعان است. شهروندان محترم می‌توانند جهت هرگونه سوال یا دریافت نوبت با شماره تلفن 57229570 تماس بگیرند.