امروزپنج شنبه, 03 اسفند 1396 21:58
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
2236
1524
11407
2323308
38268
53125
28905785

بازدید مسئول دفتر نهاد رهبری از مجموعه ورزشی پوریا دانشگاه

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، حجت الاسلام صادقی نسب از مجموعه ورزشی پوریا پردیس دانشگاه بازدید کرد.
به گزارش وب‌دا، در این بازدید که به مناسبت هفته تربیت بدنی و عرض خدا قوت به همکاران حوزه تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد صورت گرفت، مهندس باقری مدیر اجرایی دفتر نهاد رهبری و کارشناسان فرهنگی کانون‌ها نیز حضور داشتند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این بازدید ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته تربیت بدنی، ابراز داشت: عقل سالم در بدن سالم است و هدف اصلی ما باید برنامه های ورزشی خوب و سالم در فضای جوان دانشجویی باشد.
حجت الاسلام صادقی‌نسب با بیان اینکه تحصیل، تهذیب و ورزش که سفارش ویژه مقام معظم رهبری به جوانان است، مایه خوشبختی آنان می باشد، تاکید کرد: ورزش برای جوانان لازم و برای سالمندان واجب است.
حجت الاسلام صادقی نسب با اشاره به اینکه ورزش کردن از دو جنبه حائز اهمیت است، اظهار کرد: با توجه به اینکه فتنه های بسیاری در کمین جوانان است و نسل جدید ما را تهدید می کند، ورزش کردن از جمله عوامل فرهنگی مهمی است که با تخلیه انرژی های دوران جوانی، نقش موثری در پیشگیری از تهدیدها و آسیب‌های پیش روی جوانان دارد.
وی افزود: همچنین از جنبه بهداشتی و درمانی، ورزش مایه شادی و نشاط است و سلامت بشر را تامین می کند.
حجت الاسلام صادقی نسب ادامه داد: ورزش یک برنامه بهداشتی بسیار موثر است، چون هم جسم در روح تاثیر می گذارد و هم روح در جسم تاثیر می گذارد، و جسم و روح در ارتباط نزدیک باهم است و در قوای عقلی بسیار تاثیر گذار است.
یادآور می‌شود؛ در پایان این جلسه، به رسم یادبود، هدیه‌ای از سوی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، به حوزه تربیت بدنی دانشگاه اهدا گردید.