تقدیر معاون آموزشی دانشگاه از زحمات اساتید و کارکنان دانشگاه در مراسم بزرگداشت روز معلم

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۷:۵۳ قبل از ظهر

معاون آموزشی دانشگاه در مراسم گرامیداشت روز معلم، از زحمات اساتید و کارکنان دانشگاه قدردانی کرد.

                                                                 برای مشاهده تصاویر کلیک کنیدبه گزارش وب‌دا، دکتر اسماعیلی معاون آموزشی دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک اعیاد بابرکت شعبانیه و روز معلم به تمامی اساتید و کارکنان دانشگاه، اظهار کرد: در طول سال 95 طرح تحول سلامت با هدف همسوسازی آموزش پزشکی با اهداف اسناد بالادستی، نیازهای نوین سلامت جامعه و تحولات جهانی اجرا شد که به لطف زحمات اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور امروز شاهد دستاوردهای بسیار بزرگی هستیم.
دکتر اسماعیلی در ادامه گزارشی از اقدامات و دستاوردهای دانشگاه در اجرای بسته‌های تحول و نوآوری آموزش پزشکی ارائه کرد و افزود: سرآمدی دانشگاه در بکارگیری آموزش مجازی، وضعیت مناسب دانشگاه از نظر اعتباربخشی موسسه‌ای، تقویت زیرساخت‌های آموزشی دانشگاه از نظر نیروی انسانی و تجهیزات و همچنین انعقاد تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی و ادغام مصادیق آموزش پاسخگو در برنامه درسی رشته مقاطع مختلف دانشگاه ماحصل تلاش خالصانه اساتید و کارکنان دانشگاه است.
وی با گرامیداشت یاد شهید احمدی روشن، شهید دکتر شهریاری و شهید دکتر علی‌محمدی از شهدای هسته‌ای، گفت: خداوند توفیق شهادت را قرین جایگاه اساتید در دانشگاه‌های کشور قرار داده است.
دکتر اسماعیلی، دانشگاه را خواستگاه رسیدن به مرجعیت علمی، اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی دانست و لازمه آن را انتقال کاربردی این مفاهیم به دانشجویان عنوان کرد.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس