پیام تبریک معاون آموزشی وزارت بهداشت به مناسبت روز استاد

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱:۰۶ قبل از ظهر


دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی پیامی روز استاد را به اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی و مراکز آموزشی سراسر کشور تبریک گفت.


متن این پیام به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم
توسعه جوامع بشری مرهون تلاشها و زحمات معلمانی است که با ایمان و اعتقاد راسخ و بی توجه به مظاهر مادی توان خود را صرف تربیت و تعلیم نسلهای مختلف می کنند. این عزیزان فارغ از هیاهو و در محیط امن مدارس، دانشگاهها، پژوهشگاهها و کتابخانه ها، در جهت اعتلای نسل و تحقق مأموریت بزرگ انبیا و اولیای الهی که همانا سعادتمندی جوامع انسانی است گام بر می دارند.
در عصر حاضر که با پیشرفت سریع و تغییرات چشمگیر علوم مواجه هستیم و در شرایطی که جریانهای علمی میهن عزیزمان در راستای منویات مقام معظم رهبری در مسیر کسب مرجعیت علمی در منطقه و جهان در حرکت هستند، اساتید محترم کشور در کلیه دانشگاههای کشور هدایت گر این حرکت عظیم بوده و در سایه تعلیم و تربیت دانشجویان، زمینه را برای اعتلای نام کشور ایران در جهان بیش از گذشته فراهم خواهند نمود.
امروز در حوزه آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مفتخریم تا با بهره مندی از همکاری اساتید ارجمند در دانشگاههای علوم پزشکی کشور در مسیر تربیت سرمایه های انسانی حوزه سلامت کشور و پاسخگویی به نیازهای حال و آینده در این حوزه تلاش می کنیم. باید اذعان نمود که استقرار برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی که حدود 3 سال از آغاز آن می گذرد هدفی جز این امر مهم را دنبال نمی کند که قطعاً با بهره مندی از وجود اساتید ارجمند در سراسر کشور دست یافتنی خواهد شد.
ضمن تبریک روز استاد و تقدیر از تلاش های اعضای محترم هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی و مراکز آموزشی سراسر کشور، امید است با تلاش تمامی همکاران در حوزه های مختلف سلامت شاهد استمرار تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی و در نهایت اعتلای پاسخگویی نظام سلامت باشیم.

دكتر باقر لاريجاني
معاون آموزشي و دبير شوراي آموزش پزشكي و تخصصي

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس