ابراز خرسندی تیم ارزیابان بیرونی اعتبار بخشی موسسه‌ای از زیرساخت‌های مناسب دانشگاه

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۲:۰۵ قبل از ظهر

 

 

ارزیابان بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای در بازدید از دانشگاه علوم پزشکی گناباد، زیرساخت‌های این دانشگاه را خوب ارزیابی کردند.
                                                                 برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

 

 به گزارش وب‌دا، دکتر نورالدین نعمت‌اللهی، خانم دکتر سکینه سبزواری و دکتر علی نویدیان اعضای تیم ارزیابان بیرونی اعتباربخشی کلان منطقه 8 به نمایندگی کمیسیون ملی اعتباربخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، به ارزیابی فرآیندهای اجرایی دانشگاه و  برررسی انطباق آن با فرایندهای استاندارد ابلاغی پرداختند.
در جلسه جمع‌بندی و پایانی این بازدید که در دفتر معاونت آموزشی برگزار شد، دکتر نورالدین نعمت‌اللهی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و سرپرست تیم ارزیابان بیرونی اعتباربخشی موسسه‌ای گفت: انتظار ما از دانشگاه علوم پزشکی گناباد خیلی کمتر از آن چیزی بود که اینجا دیدیم.
وی ضمن خرسندی از زیرساخت‌های مناسب دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حوزه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی ، آن را نشان دهنده فعالیت، همیت و علاقه‌ موجود در بین اساتید و کارکنان این دانشگاه عنوان کرد.
دکتر نعمت‌اللهی با بیان اینکه با تلاش انجام شده، توانسته‌اید فرآیندهای مختلف را به خوبی به پیش ببرید، اظهار کرد: روحیه همدلی، همکاری و هم‌زبانی بین مسئولان و کارکنان این دانشگاه خوب و قابل تقدیر است.
وی دانشگاه علوم پزشکی گناباد را دارای قابلیت‌های ارزشمندی دانست و تصریح کرد: همدلی و همراهی که در این مجموعه دانشگاهی وجود دارد، زمینه فراهم شدن امکانات و بسترهای لازم را فراهم می‌کند.
وی فعالیت‌های انجام شده در حوزه آموزش مجازی را در افزایش توان دانشگاه موثر عنوان و ابراز کرد:  تحصیلات تکمیلی می‌تواند به عنوان یک مسیر خوب برای شما باشد.
خانم دکتر سبزواری هم با اشاره به عوامل موثر در افزایش یادگیری دانشجویان گفت: خوشبختانه بستر مناسبی از امکانات رفاهی و آموزشی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد فراهم شده است.
وی همدلی بین مسئولان، مدیران، اعضای هیئت علمی و کارکنان واحدها، معاونت‌ها و بخش‌های مختلف این دانشگاه را از نقاط مثبت آن عنوان و تاکید کرد: این دانشگاه حرکت رو به جلویی دارد که قابل تحسین است.
وی، فرآیندهای این دانشگاه را بالاتر از حد قابل انتظار بیان و ابراز کرد: فرآیندهای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از نظر آموزش‌های نظری، بالینی و عملی منطبق با استاندارد بود.
خانم دکتر سبزواری، امکانات استاندارد و به روز، توسعه آموزش مجازی به خصوص در بحث تله‌مدیسین و پوشش خوابگاهی صددرصدی دانشجویان متقاضی و ارائه خدمات مناسب دانشجویی را از دیگر قابلیت‌ها و نقاط مثبت دانشگاه علوم پزشکی گناباد برشمرد.
دکتر علی نویدیان یکی دیگر از اعضای تیم ارزیابان بیرونی اعتبار بخشی موسسه‌ای در این جلسه به توانمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی گناباد اشاره و تاکید کرد: امکانات و زیرساخت‌های لازم فراهم شده در این دانشگاه خیلی خوب و جالب بود.
وی با بیان اینکه روابط خوب بین همکاران این دانشگاه به محیط دانشجویی هم انتقال یافته بود، تاکید کرد: در دانشگاه علوم پزشکی گناباد به غیر از مسائل آموزشی، مسائل روانی و اجتماعی دانشجویان هم به خوبی رصد شده و پوشش داده می‌شود.
دکتر نویدیان، وجود یک مرکز مشاوره با نیروهای متخصص و پوشش خوب دانشجویی، امکانات مناسب ورزشی و فوق برنامه و پوشش رفاهی عالی را از جمله مزیت‌های دانشگاه علوم پزشکی گناباد برشمرد و عنوان کرد: ترکیب اعضای هیئت علمی این دانشگاه ایده‌آل بود به طوری که این ترکیب از نظر وجود اعضای هیئت علمی با رشته‌های مختلف، در برخی دانشگاه‌های بزرگ هم دیده نمی‌شود.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس