اولین جشن ورود به عرصه بالینی دانشجویان پرستاری و مامایی دانشکده پرستاری و مامایی گناباد برگزار شد

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۴:۱۹ قبل از ظهر

به همت دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، نخستین جشن ورود به عرصه بالینی دانشجویان پرستاری و مامایی در آستانه ورود به عرصه‌های بالینی،  همزمان با روز پرستار و آغاز ترم تحصیلی برگزار شد.

                                                                                                     برای مشاهده تصاویر کلیک کنیدبه گزارش وب‌دا، در این مراسم که در سالن ابن‌سینا پردیس دانشگاه برگزار شد، دکتر علی محمدپور رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه گفت: ورود به عرصه یک دوره خاص و پراهمیت برای تمرین نقش‌های اصلی پرستاری و مامایی است و تعهد و تخصص لازم را در هر مرحله می‌طلبد.
خانم دکتر صادق‌مقدم معاون آموزشی و خانم دکتر بحری معاون پژوهشی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه نیز به دانشجویان در رابطه با داشتن مهارت‌های حرفه‌ای تخصصی و چگونگی تعادل بین دروس نظری و بالینی توضیحاتی ارائه کردند.
در این مراسم لاگ بوک دانشجویان پرستاری و مطالب مرتبط با اخلاق حرفه‌ای، منشور حقوق بیمار و راهنمای needle stick در قالب بسته‌های آموزش به دانشجویان پرستاری و مامائی آماده ورود به عرصه بالینی ارائه شد.
خواجوی، سوپروایزر آموزشی بیمارستان 22 بهمن، ریوندی مسئول اعتباربخشی و نعمتیان مسئول کمیته انضباطی دانشجویان نیز در این جلسه مطالبی را برای دانشجویان پرستاری و مامایی ارائه کردند.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس