حضور نماینده و فرماندار شهرستان گناباد در جمع مسئولان و اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵:۵۸ قبل از ظهر

 

 

نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار گناباد با حضور در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به مسئولان و اعضای هیئت علمی این دانشکده تبریک گفتند.

 

 


 


به گزارش وب‌دا، در این دیدار که رئیس دانشگاه، معاونان توسعه مدیریت و منابع، درمان، آموزشی، تحقیقات و فناوری، رئیس و معاونان دانشکده پرستاری و مامایی، رئیس دفتر ریاست و مدیران حراست و روابط عمومی دانشگاه حضور داشتند، با اهدا گل از اساتید دانشکده پرستاری و مامایی تجلیل شد.

دانشگاه علوم پزشکی گناباد، مایه آبرو و افتخار شهرستان است

مهندس حمید بنائی نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در جمع اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی که در سالن رازی ساختمان آموزشی برگزار شد، ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، گفت: دانشگاه علوم پزشکی گناباد، مایه آبرو و افتخار شهرستان است.
وی با قدردانی از همه روسا و مدیران حال و گذشته دانشگاه علوم پزشکی، اظهار کرد: باید همه با هم کمک کنیم تا قطار توسعه که به حرکت درآمده است را به درستی و به سرعت به پیش برانیم.
نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی گناباد را خوب ارزیابی کرد و گفت: باید ضمن تقویت زیرساخت‌های موجود، در جهت افزایش کیفیت‌بخشی و اثربخشی آموزش‌ها و خدمات حرکت کرد.
مهندس بنائی با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر، خاطرنشان کرد: تلاش‌ها و دستاوردهای بدست آمده در دوران انقلاب اسلامی با قبل از آن قابل قیاس نیست به طوری که به عنوان نمونه در شهرستان گناباد که قبل از انقلاب هیچ مرکز آموزش عالی وجود نداشت، امروز مراکز متعدد و قوی علمی مشغول تربیت دانشجویان هستند.
وی بر تلاش بیشتر در جهت تقویت ظرفیت‌های موجود شهرستان در بخش‌های مختلف تاکید کرد.

پرستاران قلب بیمارستان ها هستند / ضرورت توسعه آموزش مجازی

دکتر محمدعلی نبی‌پور فرماندار گناباد هم در این نشست، با تبریک دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، از پرستاران به عنوان قلب بیمارستان‌ها یاد و اظهار کرد: حوزه آموزش پرستاری به جهت اهمیت و حساسیت مسئله، از ارزش و جایگاه والایی برخوردار است.
وی با ابراز خرسندی از حضور در جمع پرستاران و اساتید گروه پرستاری، افزود: خوشبختانه ساختارهای اداری دانشگاه علوم پزشکی گناباد به خوبی شکل گرفته و تثبیت شده است.
وی با تبریک آغاز فعالیت دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به صورت مستقل، اظهار کرد: این مجموعه می‌تواند به تربیت و تقویت پرستاری منطقه کمک کند.
فرماندار گناباد با اشاره به زیرساخت‌ها و ساختار خوب شکل گرفته در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، گفت: هم اکنون که این زیرساخت‌های خوب در این دانشگاه شکل گرفته است باید به سمت ارتقاء کیفیت آموزشی حرکت کرد.
دکتر نبی‌پور افزود: استفاده از آموزش مجازی یکی از مهمترین مباحث در دنیای امروز است که زمینه استفاده از تجربه دیگران را فراهم می‌کند و باید از این تکنولوژی نوین استفاده کرد.
وی با بیان اینکه امروز در بسیاری از کشورها از آموزش مجازی استفاده می‌شود، اظهار کرد: آموزش مجازی با حذف کلاس‌های فیزیکی و کم کردن هزینه‌ها به یکی از پایه‌های مهم آموزشی تبدیل شده است که مراکز آموزش عالی کشور ما هم باید به این سمت حرکت کنند.
وی با قدردانی از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی در حوزه آموزش مجازی، اظهار امیدواری کرد که این دانشگاه بتواند به یک الگوی موفق در کشور تبدیل شود.

رشته پرستاری باسابقه ترین رشته دانشگاه علوم پزشکی


دکتر احمدی رئیس دانشگاه هم در این جلسه با تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار و ایام دهه فجر گفت: استقلال دانشکده پرستاری و مامایی با هدف ارتقاء و توسعه رشته پرستاری به عنوان باسابقه ترین رشته دانشگاه انجام شد که امیدوارم با همدلی و تلاش اعضای این گروه این مهم محقق شود.
دکتر محمدپور رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر اسماعیلی معاون آموزشی دانشگاه و دکتر میرچراغی معاون دانشکده پزشکی و مسئول کارگروه توسعه آموزش مجازی در علوم پزشکی دانشگاه در ابتدای این جلسه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام ارائه کردند.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس