نصب و راه اندازی سامانه الکترونیکی برگزاری آزمون‌های آنلاین علوم پزشکی در پردیس دانشگاه

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۶:۵۷ قبل از ظهر

سامانه آزمون الکترونیکی آنلاین حوزه پردیس دانشگاه  با حضور دکتر اسماعیلی معاون آموزشی و دکتر افشارنیا مدیر آموزشی  در محل مرکز کامپیوتر پردیس دانشگاه به بهره برداری رسید.به گزارش وب‌دا، دکتر اسماعیلی معاون آموزشی ضمن ابراز رضایت و خرسندی خود از برگزاری آزمونها،  مهمترین دستاورد را  به روز، آنلاین بودن و صرفه جویی در هزینه‌ها بیان کرد.
مهندس سید مهدی متولی مسئول واحد فناوری اطلاعات پردیس دانشگاه گفت: با استفاده از این سامانه، امکان برگزاری الکترونیکی انواع آزمون‌های پزشکی شامل امتحانات جامع علوم پایه، پیش کارورزی، امتحانات پایان ترم و میان ترم دانشجویان، امتحانات نهایی پایان دوره دانشجویان و همچنین آزمون‌های پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی و هنری امکان پذیر گردیده است.
وی اظهار کرد: با توجه به فضای خوب کلاس و سالن کامپیوتر برادران و خواهران امکان برگزاری چندین آزمون از رشته های مختلف و در بازه های زمانی مختلف به صورت آنلاین وجود دارد.
 مهندس متولی ادامه داد: در حال حاضر در این مجموعه همزمان ظرفیت بیش از 120 نفر جهت برگزاری آزمون وجود دارد که ان‌شاء‌ا...  با افتتاح سالن کامپیوتر مرکز آموزش‌های مجازی، این تعداد به 160 سیستم  افزایش خواهد یافت .
وی، سؤالاتی با کمتر یا بیشتر از ۴ گزینه، سؤالات صحیح و غلط، بله و خیر و مشابه و سؤالات  تشریحی را از ویژگیهای این سامانه عنوان کرد و افزود: امکان شرکت در آزمون بوسیله تلفن همراه نیز وجود دارد.
مهندس متولی با بیان اینکه در سال گذشته سامانه  فوق به صورت آزمایشی نصب و راه اندازی و با موفقیت چندین آزمون از این طریق  برگزار گردید، یادآور شد: در سالجاری با عنایت پروردگار و حمایت‌های مسئولین محترم در امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 95-94 بیش از 20 آزمون به صورت الکترونیکی و مبتنی بر کامپیوتر (Computer based ) انجام گردید.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس