کارگاه كاربرد الگوهاي جديد تدريس در علوم پزشكي در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۷:۴۱ قبل از ظهر

به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، کارگاه كاربرد الگوهاي جديد تدريس در علوم پزشكي در این دانشگاه برگزار شد.به گزارش وب‌دا، دكتر موسی سجادی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی (EDC) دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: این کارگاه آموزشی ویژه اعضای هیئت علمی و آموزشی به مدت دو روز در سالن ابن‌سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.
وی افزود: این کارگاه از سری کارگاه‌های مورد نیاز و پیشنهادی اعضای هئیت علمی بود که با توجه به نیازسنجی انجام شده از تمامی اعضای هیئت علمی و آموزشی دانشگاه توسط EDC برگزار گردید.
دکتر سجادی اظهار کرد: در این کارگاه آموزشی موضوعات و الگوهای جدید تدریس شامل انتخاب راهبرد و روش تدريس، سناريوي تدريس، الگوهاي جديد تدريس و كاربرد در علوم پزشكي، الگوي تدريس پيش‌سازمان‌دهنده (Advance Organizer)، الگوي تدريس ياران در يادگيري (Partners in Learning) و الگوي تدريس دريافت مفهوم (Attaining Concepts) ارائه و در گروه‌های مختلف کار عملی انجام گردید.
وی با بیان اینکه در پایان برگزاری این کارگاه آموزشی به شرکت‌کنندگان در برنامه گواهی شرکت ارائه گردید، خاطرنشان کرد: این کارگاه مورد استقبال اعضای هیئت علمی و آموزشی قرار گرفت به طوری که بر اساس ارزشیابی انجام شده، بیش از 95% شرکت‌کنندگان از کیفیت این کارگاه رضایت کامل داشتند.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس