بازدید معاون آموزشی دانشگاه از پایگاه‌‌های اورژانس بجستان و هلالی

انتشار محتوا: ۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۹:۰۰ قبل از ظهر

معاون آموزشی و جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ستاد نوروزی در ادامه بازدید از واحدهای تحت پوشش دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز از پایگاه اورژانس شهری بجستان و پایگاه اورژانس جاده‌ای هلالی بازدید کرد.به گزارش وب‌دا، دکتر رضا اسماعیلی، معاون آموزشی و جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ستاد نوروزی به همراه خانم مصباح از معاونت درمان دانشگاه با حضور در شهرستان بجستان، از محل استقرار اورژانس بجستان که در ایام تعطیلات نوروز، برای امدادرسانی بهتر به مصدومان احتمالی حوادث جاده‌ای در ورودی این شهرستان و در حاشیه محورهای مواصلاتی آن مستقر است، بازدید کردند.
بازدید از پایگاه اورژانس جاده‌ای هلالی که در محور مواصلاتی گناباد ـ بجستان آماده ارائه خدمت به هموطنان است، از دیگر برنامه‌های هشتمین روز فروردین‌ماه بود.
در این بازدیدها، دکتر اسماعیلی ضمن عرض خداقوت و تبریک سال جدید به تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی پایگاه‌های اورژانس از خدمات آن‌ها قدردانی کرد.
همچنین میزان آمادگی نیروها و تجهیزات موجود از جمله آمبولانس‌ها، داروها و وسایل امدادرسانی این پایگاه‌های اورژانس مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.‌

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس