کارگاه روشهای نوین ارزشیابی بالینی(DOPS MINI- CEX) برگزار شد

انتشار محتوا: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۳:۰۲ قبل از ظهر

به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه، کارگاه روش‌های نوین ارزشیابی بالینی(DOPS  MINI- CEX) برگزار شد.به گزارش وب‌دا، دکتر سجادی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی گناباد گفت: با توجه بررسی و نیازسنجی به عمل آمده توسط گروه ارزشیابی این مرکز از اساتید و اعضای هیأت علمی، برگزاری کارگاه‌هایی در زمینه شیوه‌های نوین ارزشیابی بالینی دانشجویان به عنوان یکی از اولویت‌ها مطرح شده بود.
وی اظهار کرد: در این خصوص، پس از هماهنگی و دعوت از اساتید برجسته در زمینه آموزش پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و در راستای همکاری و تعامل بیشتر دانشگاه‌های کلان منطقه 9 ، کارگاه روش‌های نوین ارزشیابی بالینی(DOPS  MINI- CEX) در سالن ابن‌سینا  پردیس دانشگاه با حضور آقای دکتر سرآبادانی برگزار شد.
وی بیان کرد: مخاطبین اصلی این کارگاه اعضای هیأت علمی و آموزشی دانشگاه بودندکه درگیر آموزش و ارزشیابی بالینی دانشجویان هستند.
دکتر سجادی مدیر مرکز مطالعات و آموزش علوم پزشکی در ابتدای این جلسه، ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان و تشکر از آقای دکتر سرآبادانی، مطالبی را در زمینه رسالت دانشگاه‌های علوم پزشکی و اهمیت و نقش مهم آموزش بالینی در رشته های پزشکی، پرستاری، مامایی و ... عنوان و اظهار امیدواری کرد که همکاری بین دانشگاهی و استفاده دانشگاه‌ها از پتانسیل همدیگر بتواند موجب ارتقای هر چه بیشتر توانمندی استادان و اعضای هیأت علمی و افزایش رضایت دانشجویان شود.
وی افزود: شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی، ضمن اظهار رضایت از برگزاری کارگاه، پیشنهاد دادند که در صورت امکان، کارگاه‌های مشابه در زمان مناسبی در آینده تکرار شود.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس