اهداء دو نشان برتر به واحد سلامت روان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد

انتشار محتوا: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۳۴:۰۰ قبل از ظهر

اداره سلامت اجتماعی وزارت بهداشت با اهداء دو نشان برتر به واحد سلامت روان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از دست اندرکاران اجرای برنامه مدل مداخلات سلامت اجتماعی در محله قصبه شهر قدردانی کرد.


 


به گزارش وب‌دا، مسئول واحد سلامت روانی، اجتماعی، اعتیاد و الکل معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: با توجه به افزایش روز افزون مشکلات و آسیب های اجتماعی و نقش موثر سازمانهای مردم نهاد، تشکل‌های محلی و رویکردهای اجتماع محور در پیشگیری وکنترل آسیب های اجتماعی، ارتقای سلامت اجتماعی و سرمایه اجتماعی، مدل مداخلات سلامت اجتماعی به عنوان یک مدل اجتماع محور طراحی و در برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اجرایی شد.

اکرم صاحبی افزود: در همین راستا پس از بررسی فاز 1 اجرای این طرح در مراسمی که با حضور دکتر حاجبی مشاور معاون بهداشت در امور بهداشت روان و اعتیاد و خانم امیدنیا رئیس اداره سلامت اجتماعی وزارت بهداشت برگزار شد، با اهدا دو نشان برتر به واحد سلامت روان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از دست اندرکاران اجرای برنامه مدل مداخلات سلامت اجتماعی در محله قصبه شهر قدردانی شد.

وی افزود: در مراسم تحلیل وضعیت و تقدیر از مسئولین ، مجریان و تسهیل گران منتخب برنامه سلامت اجتماعی که در محل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، با اهداء دو نشان برتر از کمیته های محلی و کارشناسان مسئول برنامه مدل مداخلات سلامت اجتماعی اجرای برنامه مدل مداخلات سلامت اجتماعی در محله قصبه شهر قدردانی شد.
وی اظهار امیدواری کرد که با همکاری مردم و مسئولین در جهت تحقق برنامه‌های سلامت روان وکاهش مشکلات و آسیب های اجتماعی گام برداریم.

یادآور می‌شود؛ هم‌اکنون فاز 2 اجرای این طرح در 26 دانشگاه علوم پزشکی کشور در حال اجرا است.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس