اجرای طرح تربیت سفیران سلامت دانشجو آغاز شد

انتشار محتوا: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

دوره آموزشی سبک زندگی سالم با عنوان تربیت سفیران سلامت دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی گناباد آغاز شد.به گزارش وب‌دا، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در راستای اجرای برنامه‌های خودمراقبتی و تحول سلامت در حوزه بهداشت، اجرای طرح تربیت سفیران سلامت دانشجو به همت واحد آموزش و ارتقای سلامت و واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشت این دانشگاه آغاز شد.
دکتر علی عالمی افزود: در اجرای این طرح، کارشناسان سلامت جوانان و آموزش سلامت با ارائه اطلاعات توجیهی در مورد نحوه  تکمیل زیج خودمراقبتی و برگزاری پیش آزمون، کتاب‌های راهنمای سفیران سلامت را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند.
وی افزود: در این طرح دانشجویان پس از مطالعه کتاب به آدرس http://iec.behdasht.gov.ir مراجعه و پس از شرکت در آزمون، گواهینامه معتبر دریافت می‌کنند.
وی با اشاره به شرکت حدود 160 نفر در این مرحله از طرح خاطرنشان کرد: طرح تربیت سفیران سلامت دانشجو قرار است برای 2هزار دانشجوی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان گناباد اجرا می‌شود که انشاا... با شروع سال تحصیلی جدید از ابتدای مهرماه امسال، اجرای آن سرعت بیشتری گیرد.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس