اولین جلسه کمیته نماز و امر به معروف معاونت بهداشتی برگزار شد

انتشار محتوا: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹:۰۷ بعد از ظهر

اولین جلسه کمیته نماز و امر به معروف معاونت بهداشتی با معرفی رابطین جدید نماز مراکز بهداشتی درمانی برگزار شد.به گزارش وب‌دا، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دبیر ستاد نماز و حجاب و عفاف دانشگاه در این جلسه با اشاره به طرح تحول نظام سلامت گفت: اجرای این طرح، بنده را به لحاظ روحی بسیار خوشحال کرده است و امیدوارم عزیزان دست اندرکار این طرح با روحیه و مدیریت جهادی و نظارت دقیق بتوانند این مهم را به انجام  برسانند.
حجه الاسلام صادقی نسب ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت آخرین منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) از دست اندرکاران نظام سلامت و پرسنل خدوم حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه قدردانی کرد و گفت: یکی از اوجب واجبات، حفظ جان است چرا که تا سلامت نباشیم عبادت، خدمت به خلق و بندگی هم نخواهیم توانست انجام بدهیم و در نتیجه به کمال و تعالی نخواهیم رسید.
وی با اشاره به آیه قرآن که خوبان و نیکان وقتی به قدرت می رسند علاوه بر مسئولیت های خود سعی می کنند کارهای خوب دیگری را نیز انجام دهند، تصریح کرد: اقامه نماز جماعت در مراکز بهداشتی که بسیار کار ارزشمند و پسندیده ای است. وی از کمک به محرومان به عنوان یکی دیگر از کارهای خوب و پسندیده یاد کرد و افزود: انجام فریضه بزرگ امر به معروف و نهی از منکر ضمن اجرای دستورات قرآنی، موجب استمرار راه قرآن، امام و شهدا می‌شود و بدین طریق می‌توانیم با عمل و سخنمان راهنمای خوبی باشیم.
در ابتدای این جلسه معاون بهداشتی دانشگاه ضمن خیر مقدم به اعضاء جلسه، گزارشی از روند اجرایی برنامه های مربوط به نماز و حجاب و عفاف در حوزه های وابسته به معاونت بهداشتی دانشگاه ارائه کرد و افزود: هدف از تشکیل این جلسه معرفی رابطین جدید نماز مراکز بهداشتی درمانی و برنامه ریزی در جهت هر چه بهتر برگزار کردن نماز جماعت و بررسی مشکلات و کمبود های احتمالی و تلاش برای رفع آنها است. دکتر علی عالمی، پخش اذان و اقامه نماز جماعت و نصب بنر های تبلیغاتی امر به معروف و نهی از منکر را از جمله اقدامات انجام شده عنوان کرد.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس