اجرای طرح آموزش الکترونیک سلامت با تلفیق فضای مجازی و شبکه آموزش

انتشار محتوا: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

مدیر کل آموزش و ارتقای سلامت از  اجرای طرح آموزش الکترونیک سلامت با تلفیق فضای مجازی و شبکه آموزش برای نخستین بار خبر داد.به گزارش وب¬دا؛ دکتر محمدحسین تقدیسی گفت: مردم با مراجعه به سایت این طرح به آدرس www.ulc.ir  و تماس با برنامه آموزشی شبکه آموزش که همه روزه در ساعات 15:30 تا 16:15 روزهای فرد پخش می شود می توانند از خدمات این برنامه در زمینه های مختلف اعم از سبک زندگی سالم بهره مند شوند.
وی افزود: تاکنون 6 هزار نفر در این سایت ثبت نام کرده اند و همزمان در سامانه ای به نام www.healhtube.com نیز بالغ بر 550 فیلم کوتاه بهداشتی و درمانی برای استفاده مردم قرار داده شده است.
 
مردم برای دریافت خدمات سلامتی به پورتال www.salem.ir مراجعه کنند
وی به ارائه خدمات سلامتی به مردم در پورتال www.salem.ir اشاره کرد و گفت: در این پورتال نیز مسائلی نظیر بهداشت روان، عزت نفس، ترک سیگار، افسردگی، تست اضطراب، حسایست های غذایی، اختلال خواب و مسائل دیگر مرتبط با سلامتی به صورت راهنمایی و پیشگیرانه وجود دارد که قابل استفاده برای عموم است.
وی در پایان از بازدید 1.4 میلیون نفر از سایت های مجازی مرتبط با سلامتی مردم از جمله سایت بوعلی خبر داد و اظهار امیدواری کرد از این طریق بتوان خدمات آموزش سلامتی را بین مردم و جامعه ترویج داد.

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس