سه ایده برتر نخستین استارتاپ ویکند «صنعت گیاهان دارویی و مغذی» کشور اعلام شدند

انتشار محتوا: ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۰:۰۰ قبل از ظهر

در آئین اختتامیه نخستین استارتاپ ویکند «صنعت گیاهان دارویی و مغذی» کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، سه ایده برتر این رویداد اعلام شدند.

 به گزارش وب‌دا، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه گفت: تعداد ۲۲۳ ایده در سایت اختصاصی نخستین استارتاپ ویکند "صنعت گیاهان دارویی و مغذی" کشور ثبت شده بود که تعداد ۳۳ ایده توسط هیئت داوران این رویداد انتخاب گردید و خود ایده‌پردازان در مرحله اول نسبت به معرفی آن اقدام کردند.
دکتر شهلا خسروان افزود: از این تعداد، 12 ایده با نظر هیئت داوران و شرکت کنندگان در این استارتاپ ویکند، برگزیده شدند که طی سه روز با هم به رقابت پرداختند.
وی خاطرنشان کرد: در پایان سه ایده «آنتی باکتریال کردن اسباب بازی‌های چوبی» توسط محمد مصباح، «کرم جوان‌ساز طبی گلبرگ زعفران با پایه گیاهی» توسط علیرضا نظری و «آب نبات جهت افزایش اشتها و مشکلات گوارشی در کودکان» توسط خانم نیره کثیری به عنوان ایده‌های اول تا سوم انتخاب شد و به هر یک از این ایده‌های برتر به ترتیب پنج، سه و دو میلیون تومان اهدا گردید.
یادآور می‌شود، نخستین استارتاپ ویکند «صنعت گیاهان دارویی و مغذی» کشور توسط معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد و با همکاری مرکز رشد و فناوری گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی، کمیته تحقیقات دانشجویی این دانشگاه و شرکت اینووا توس به مدت سه روز برگزار شد.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس