کسب رتبه برتر کتابخانه مرکزی دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ 3 کشور توسط کتابخانه دانشگاه

انتشار محتوا: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱:۰۴ قبل از ظهر

کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، رتبه برتر کتابخانه مرکزی دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ 3 کشور در سال 98 را کسب کرد.

 به گزارش وب‌دا، در سومین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت که در تهران برگزار شد، از کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان کتابخانه برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ سه کشور در سال 98 تجلیل شد.
همچنین در این مراسم که در سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، از سمیه پاک‌نژاد، کتابدار دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان کتابدار برگزیده آموزشی در بین کتابداران دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تجلیل شد.
دکتر باذلی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، کسب این موفقیت را به معاونت تحقیقات و فناوری، مدير اطلاع‌ رساني پزشكي و منابع علمي دانشگاه و همه کتابداران و فعالان کتابخانه تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که با وجود این فضاهای مناسب، شاهد رشد میزان مطالعه و کتابخوانی دانشجویان باشیم.
مجتبی ازقندی شهری، مسئول کتابخانه مرکزی و مدير اطلاع‌ رساني پزشكي و منابع علمي دانشگاه هم با قدردانی از همه همکاران پرتلاش خود در مجموعه کتابخانه، از حمایت‌های ارزنده دکتر باذلی ریاست دانشگاه و معاونت تحقیقات و فناوری از کتابخانه بویژه در زمینه تهیه کتاب‌های مورد نیاز و جدید سپاسگزاری کرد.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس