برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه به مناسبت هفته پژوهش

انتشار محتوا: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷:۵۵ قبل از ظهر

همزمان با آغاز هفته پژوهش، نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پردیس دانشگاه گشایش یافت.

 به گزارش وب‌دا، در آیین افتتاحیه این نمایشگاه که به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برپا شده است، رئیس دانشگاه، جمعی از مسئولان و نمایندگان ادارات شهرستان گناباد و جمعی از اعضاء هیأت رئیسه، اعضاء هیأت علمی، مدیران، دانشجویان و کارشناسان واحدهای مختلف دانشگاه حضور داشتند.
در این نمایشگاه، دستاوردها و موفقیت‌های پژوهشی معاونت‌های مختلف دانشگاه، مدیریت پژوهشی، کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده‌ها، مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی و ارتقاء سلامت، مرکز تحقیقات SDH، واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان علامه بهلول گنابادی،مرکز توسعه فناوری سلامت، مرکز رشد و هرباریوم در قالب 25 غرفه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.
طرح‌های تحقیقاتی مصوب، تندیس‌ها و عناوین کسب شده از جشنواره‌ها و همایش‌های علمی و پژوهشی و مجلات علمی دانشگاه هم در این نمایشگاه ارائه شده است.
برپایی غرفه‌هایی از مجتمع آموزش عالی، علمی و کاربردی بهزیستی، مرکز نیکوکاری امام صادق(ع)، سلامت الکترونیک، مواد غذایی سالم و ارگانیک و گل و گیاه از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است.
یادآور می‌شود، این نمایشگاه تا پایان هفته پژوهش، همه روزه صبح و عصر در محل ورودی کتابخانه مرکزی پردیس دانشگاه برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس