برگزاری جلسه مشترک معاونت تحقیقات با صاحبان صنایع

انتشار محتوا: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶:۵۲ قبل از ظهر

با هدف ایجاد و تقویت ارتباط مؤثر دانشگاه با صنعت، جلسه مشترکی بین معاون، مدیران و کارشناسان معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه با اساتید و جمعی از مدیران صنایع و ادار‌ه‌های شهرستان گناباد برگزار گردید.

 به گزارش وب‌دا، در این جلسه که در سالن ابن‌سینا پردیس برگزار شد، دکتر شهلا خسروان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه به بیان برخی از پتانسیل‌ها و امکانات دانشگاه برای ارائه خدمت به صنایع پرداخت و گفت: دانشگاه علوم پزشکی گناباد آماده همکاری و ارائه خدمت در حیطه‌های مختلف به صنایع است.
در ادامه آقای رئیس گروه توسعه فناوری سلامت با اشاره به آمادگی دانشگاه جهت ارائه خدمت در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، مشاوره‌ای و خدمات آزمایشگاهی، اظهار کرد: با آماده نمودن زیرساخت اینترنتی، تمامی صنایع می‌توانند موضوعات و مشکلات خود در زمینه‌های بهداشت، سلامت و محیط زیست را به دانشگاه انعکاس دهند.
مهندس قاسمی، اخذ گواهینامه آزمایشگاه معتمد محیط زیست توسط دانشگاه را یکی از راهکارهای حل مشکلات آنالیز آب و فاضلاب صنایع برشمرد و تصریح کرد: اخذ گواهینامه آکرودیته و آزمایشگاه همکار در دستور کار دفتر توسعه فناوری سلامت قرار دارد.
در ادامه این جلسه، مدیران ادارات و صنایع به برخی از موانع موجود در سر راه تعامل دانشگاه و صنعت پرداختند و برخی راهکارهای پیشنهادی خود را بیان کردند.
در پایان این نشست مشترک مقرر شد تا جلسات تخصصی با هر یک از صنایع برگزار شود و در صورت توافق طرفین، تفاهم‌نامه همکاری و قرارداد منعقد گردد.
بازدید شرکت کنندگان از امکانات آزمایشگاهی دانشگاه، پایان بخش این جلسه مشترک بود.

 

تمامی حقوق محفوظ و به پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا تعلق دارد.
تولید و پشتبانی توسط: پورتال زینوپارس